مسدود شدن حساب های ایرانی در Bithumb ، صرافی بیت هامب Bithumb حساب های ایرانی را مسدود کرد
اخبار ارز دیجیتال

صرافی بیت هامب Bithumb حساب های ایرانی را مسدود کرد

صرافی بیت هامب Bithumb حساب های ایرانی را مسدود کرد : به نقل از سایت خبری NewsBTC (لینک)صرافی Bithumb حساب کاربران ایرانی را مسدود می کند. مسدود شدن حساب های ایرانی در بیت هامب Bithumb را هنوز این صرافی به طور مستقیم و یا به کاربران ایرانی خود اعلام نکرده است. ولی این سایت خبری از این رخداد خبر می دهد.

بیت هامب Bithumb بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده کره جنوبی است که در پیروی از قوانین مبارزه با پولشویی اکانت کاربران ساکن در 11 کشور از جمله ایران ، عراق، کره شمالی ، سریلانکا و چندین کشور دیگر را مسدود می کند.

به نقل از NewsBTC تیم پشتیبان این صرافی اعلام کرده است که به خاطر جلوگیری از فعالیت های مالی جنایی،تامین مالی تروریسم و پولشویی که توسط گروه ویژه اقدام مالی یا به اختصار اف‌‌ای‌تی‌اف (FATF) ،تنظیم می شود تصمیم گرفته است تا تجارت در 11 کشور را محدود کند و انتظار می رود که حساب های کاربران این کشورها را در 21 ژوئن غیرفعال کند.

مسدود شدن حساب های ایرانی در بیت هامب Bithumb

مسدود شدن حساب های ایرانی در Bithumb

تیم توسعه Bithumb نیز برای جلوگیری از وارد کردن مشخصات جعلی به هنگام ثبت نام کاربران و اطمینان از واردکردن اطلاعات صحیح شخصی کاربران قرار است یک روند تایید با تلفن را نیز به سیستم خود اضافه کند

پیشنهاد می شود اگر در این صرافی حساب دارید، جانب احتیاط را رعایت کنید.

صرافی بیت هامب Bithumb حساب های ایرانی را مسدود کرد

مسدود شدن حساب های ایرانی در Bithumb

ظاهرا صرافی ها به نوبت خود را با قوانین FATF و دیگر قوانین ضد پولوشیی و تامین مالی تروریسم هماهنگ می کنند و چون ایران هنوز عضو FATF نیست پس خواه ناخواه جزو لیست مسدودی اکثر صرافی ها خواهد شد.

بلاک کردن اکانت های ایرانیان پیش از این نیز در صرافی بیترکس پیش آمد که با هماهنگ کردن خود با قوانین FATF،حساب کاربران ایرانی را مسدود کرده بود.

قابل ذکر است که اکسچنج معروف Poloniex نیز طی ایمیلی به کاربران قدیمی خود اعلام کرده باید مراحل تایید هویت را انجام دهند. در غیر این صورت اکانت آن ها مسدود خواهد شد.

بلاک کردن اکانت های ایرانیان در صرافی بیت هامب Bithumb (مسدود شدن حساب های ایرانی در Bithumb)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *