بازار ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

یکشنبه آرام در بازار ارز دیجیتال Crypto/ پرش دو پله ای ترون/ بازگشت شاخص BCH به پایین تر از EOS

یکشنبه آرام در بازار ارز دیجیتال Crypto/ پرش دو پله ای ترون/ بازگشت شاخص BCH به پایین تر از EOS ،در این مطلب به وضعیت ارزهای دیجیتال در بازار Crypto پرداخته می شود. بازار در 24 ساعت گذشته وضعیت آرامی را دنبال کرده و چشم انداز مثبت زیادی در آینده نزدیک برای آن متصور نیست. در ضمن تغییراتی در شاخص های مختلف دیده شده است که به آن پرداخته ایم.

بازار Crypto در 24 ساعت گذشته (7 بهمن 97)

روند بازار ارز دیجیتال Crypto وضعیت ساکن و ثابتی را سپری میکند. از پایان شنبه هیچ کدام از ارزهای دیجیتال دچار تغییر های قابل توجهی نشده است. در روز شنبه حجم کل معاملات بازار به 120 میلیون دلار بود که در روز یکشنبه نیز بدون تغییر باقی ماند.

بیتکوین با ثبات در کانال 3650 دلار چشم انداز مثبتی را با نشان داد اما خیلی زود به مرزهای سخت مقاومت قیمت در روزهای گذشته بازگشت. از سقوط یکشنبه گذشته، در هفته جدید BTC برای مدت کمی بر روی قیمت 3600دلار باقی ماند.

قیمت ارز دیجیتال Ethereum به مقدار یک درصد کاهش یافت و به قیمت 115 دلار رسید. همچنین XPR با کاهشی مشابه با اتریوم به قیمت 0.32 دلار رسید. همزمان با ثبات قیمت بیت کوین در هفته گذشته، قیمت این دو ارز هم حرکت مثبتی نداشت و با کاهش تدریجی خود را برای ضرر های شدیدتر آماده می کنند.

کاهش 2 درصدی قیمت بیت کوین این اجازه را با ارز دیجیتال EOS داد تا آن برای در بازار چهارم تلنگر ناگهانی ایجاد کند. بزرگترین تحرک امروز بازار ارز دیجیتال مربوط به ارز دیجیتال TRON بود. جایی که این ارز دیجیتال از دو رقیب خود یعنی لیتکوین (Litecoin) و و استلر (Steller) با 12 درصد رشد، پیشی گرفت. ارز دیجیتال TRX در حال حاضر با قیمت 0.03 دلار در بازر هفتم است در حالی که حجم معاملات با افزایش شدید از 200 به 350 میلیون دلار رسید. فروش قریب الوقوع رمز ارز BTT از فردا آغاز می شود درحالی که با ارتقا وضعیت ارز دیجیتال Tron در شاخص رتبه بندی Weiss Rating، این ارز دیجیتال را به وضعیتی بهتر از LTC و XLM رسانده است.

در بین 20 ارز برتر دیجیتال، BenanceCoin با 4 درصد افزایش جای Cardano را در رتبه یازدهم گرفت. سایر ارزها به همراه ارز Nem و Neo به میزان 2 درصد کاهش را تجربه کرده اند.

بررسی شاخص فومو (FOMO) در ارزهای دیجیتال

در بین 100 ارز دیجیتال برتر ، ارز دیجیتال Holo امروز بهترین عملکرد را از دید شاخص FOMO داشته است. ارز Tron دومین ارز دیجیتال برتر از این دیدگاه است. در بازار ارز دیجیتال، این دو ارز در بین ارزهای شناخته شده تنها مواردی هستند که دارای دستاورد دو رقمی شده اند. ارز Loopring و Augur در حدود 8 درصد افت در این شاخص داشته اند و این بیشترین افت های امروز است.

حجم کل سرمایه گذاری مقدار کمی رشد داشت ولی در طول 24 ساعت گذشته به وضعیت سابق برگشت. حجم کل سرمایه گذاری 119 میلیون دلار است و چشم انداز ضعیفی برای آن دیده می شود. این چشم انداز همزمان با مقاومت قیمت بیت کوین و ارزهای هم ردیف آن در قیمت های سابق در بازار به وقوع پیوسته است. از یکشنبه گذشته که بازار شاهد افت 5 میلیون دلاری در حجم معاملات بوده است، اتفاق بزرگ دیگری نیفتاده است. با این حال بازار در وضعیت جدید در حال تحکیم است و ثبات ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *