گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی
اخبار ارز دیجیتال

گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی

گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی: یکی از مقامات شرکت اچ‌تی‌سی (») طی مصاحبه ای با سایت The Verge عنوان کرده است که گوشی اکسودوس (Exodus) اولین گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی، در فصل پاییز عرضه می‌شود. چند ماه پیش نیز اخباری مبنی بر توسعه این گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین توسط اچ‌تی‌سی منتشر شده بود و حالا چیزی تا عرضه آن در بازار باقی نمانده است.

این گوشی در سرتاسر جهان عرضه می­‌شود، اما با توجه به قوانین دولت چین، به احتمال زیاد عرضه این گوشی در این کشور محقق نخواهد شد.

شرکت HTC گفت که این تلفن همراه  با پشتیبانی از شبکه های بیت کوین و اتریوم عرضه خواهد شد.

شرکت HTC همچنین اعلام کرد قیمت این گوشی ۹۹۹ دلار خواهد بود. این قیمت مشابه با قیمت گوشی Sirin Labs Finney است که آن‌ هم یک گوشی مبتنی بر بلاک‌ چین محسوب می­‌شود. او همچنین ابراز امیدواری کرده که این گوشی در سرتاسر جهان عرضه می­‌شود، اما با توجه به قوانین دولت چین، در این کشور عرضه‌ی این گوشی به احتمال زیاد محقق نخواهد شد.

پشتیبانی از لایتنینگ نتورک در گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی

سخنگوی این شرکت اشاره کرد که تلفن همراهی که در آینده با آن روبرو خواهیم شد از چند پروتکل بلاک چین ، مانند بیت کوین، اتریوم، لایتنینگ نتورک و Dfinity پشتیبانی می کند. او گفت که ماموریت این کمپانی پشتیبانی از کل اکو سیستم بلاک چین است.

HTC Exodus دارای یک کیف پول ارز های دیجیتال و یک سخت افزار ایمن رمزنگاری خواهد بود که کاربران استفاده کننده از ارزهای دیجیتال می توانند برای نگه داری ارزهای خود از آن اسفاده کنند.

به جز شرکت HTC شرکت های بزرگ الکترونیکی دیگری مانند نوکیا و همچنین Foxconn در تلاش برای عرضه نسخه های بلاکچین در تلفن های همراه هستند که گوشی Sirin Labs Finney یکی از دست آوردهای شرکت Foxconn برای عرضه گوشی های هوشمند مبتنی بر بلاکچین می باشد.

(گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *