کیف پول ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

کیف پول ارزهای دیجیتال سامسونگ

در چند روز گذشته خبری مبنی بر تصمیم سامسونگ برای اضافه کردن کیف پول ارزهای دیجیتال به محصول جدید خود، گلکسی S10 منتشر شد. همین خبر کوتاه کافی بود تا بازار ارزهای دیجیتال تحول شگفت انگیزی را تجربه کند و ارزش بیت کوین به بیش از 4 هزار دلار برسد.

در ادامه ی این مطلب، جزئیات خبر خوشحال کننده ی سامسونگ و تحولات تازه ی بازار پس از عرضه ی کیف پول ارزهای دیجیتال سامسونگ گلکسی S10 را با هم بررسی می کنیم.

ارزش بیت کوین برای اولین بار در چند ماه گذشته، به بیش از 4 هزار دلار رسید. رشد ارزش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال نیز همچنان ادامه دارد. این تحول مثبت در بازار سرمایه با انتشار خبری مبنی بر اضافه شدن کیف پول ارزهای دیجیتال به مدل جدید گوشی های سامسونگ، آغاز شد. سامسونگ گلکسی S10 در تاریخ 20 فوریه برای نخستین بار رونمایی خواهد شد.

کیف پول ارزهای دیجیتال
کیف پول ارزهای دیجیتال

بر طبق اخبار، کیف پول ارزهای دیجیتال سامسونگ گلکسی S10، از بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

پیش از این کمپانی های دیگر محصولات مشابهی که به کیف پول ارزهای دیجیتال مجهز بود، عرضه کرده بودند، از جمله ی این کمپانی ها می توان به HTC Exodus و the Sirin Finney اشاره کرد. با این حال اگر سامسونگ غول بزرگ الکترونیکی کره ی جنوبی، وارد این عرصه شود می تواند تحولات بزرگی در گوشی های هوشمند ایجاد و استفاده از ارزهای دیجیتال برای عموم مردم را ساده تر از پیش کند.

Mati Greenspan کارشناس ارشد آنالیز بازار در پلتفرم آنلاین eToro، در گفتگویی با Independent اظهار داشت:

” این دستاورد موجی از احساسات خوشبینانه را در بازار سرمایه ایجاد کرده است و ظرفیت بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته به میزان 8 میلیارد دلار افزایش داشته است.”

در هر صورت کیف پول ارزهای دیجیتال سامسونگ گلکسی S10، تاثیر مثبتی بر بازار سرمایه داشته است و در حال حاضر ظرفیت بازار ارزهای دیجیتال بیش از 36 میلیارد دلار است ولی به باور کارشناسان اقتصادی برای خروج از بازار خرسی ارزش بیت کوین باید به بیش از 5 هزار دلار برسد.

بازار خرسی اصطلاحی است که برای دوران رکود اقتصادی استفاده می شود. به باور بسیاری از کارشناسان اقتصادی، ارزهای دیجیتال در حال حاضر در بازار خرسی به سر می برند، ارزش آن ها به شدت افت کرده و استقبال از آن ها کم شده است، با این حال کیف پول ارزهای دیجیتال سامسونگ گلکسی S10، امید تازه ای برای برون رفت از بحران و بازار خرسی را ایجاد کرد است.

فعلا باید منتظر عرضه ی رسمی گلکسی S10 و تاثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال ماند.

منبع:خبرگذاری:independent

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *