کیف پول آیوتا
کیف پول

کیف پول آیوتا

کیف پول آیوتا برای موبایل منتشر شد

روز گذشته، ۲۹ می نسخه آزمایشی کیف پول موبایل آیوتا به نام Trinity منتشر شد که با رشد قیمت این ارز دیجیتال همراه بود.

در پی انتشار کیف پول آیوتا برای موبایل (کیف پول موبایلی Trinity)، با ظاهر و عملکردی کاربر پسند، روز گذشته قیمت این ارز در بین 10 ارز جدول کریپتوکارنسی ها بیشترین رشد را داشته است. آیوتا با ثبت 20% رشد طی 24 ساعت گذشته توانست قیمتش را از 1.39 دلار به 1.64 دلار برساند.

با وجود اینکه آیوتا (iota) یکی از بهترین و با قابلیت ترین ارزهای دیجیتال است ولی یکی از نگرانی های کاربران این شبکه همیشه این بوده است که کیف پول آسان و کاربر پسندی نداشته است. و یکی از اصلی ترین مشکلاتی که کاربران آیوتا با آن درگیر بوده‌اند، سختی کار با نسخه قبلی و رسمی کیف پول آیوتا بود . افرادی که کامپیوتر شخصی یا وقت کافی برای اتصال به شبکه اصلی آیوتا را در اختیار نداشتند، همیشه به دنبال کیف پول های کاربر پسندتر بوده اند برای این ارز دیجیتال.

اکنون نسخه آزمایشی کیف پول آیوتا Trinity در دو پلتفرم اندروید و ios برای کاربران منتشر و در دسترش قرار داده شده است و به گفته تیم توسعه این ارز دیجیتال،کیف پول Trinity آیوتا اکنون از 32 زبان زنده دنیا پشتیبانی میکند که در آینده و با به روز رسانی های بیشتر تعداد زبان های پشتیبانی شده بیشتر خواهد شد.همچنین این کیف پول دارای منوی کاربری ساده و کاربرپسند است و کار با آن به همراه پشتیبانی از زبان های مختلف جهان،این کیف پول را به انتخاب اول دارندگان آیوتا تبدیل خواهد کرد.

به گفته تیم توسعه ،آیوتا قصد دارد بزودی نسخه دسکتاپ کیف پول آیوتا Trinity را نیز منتشر کند.

کیف پول آیوتا

همانگونه که در بالا نیز اشاره شد این کیف پول اکنون در وضعیت آزمایشی است. و سعی کنید تا زمان ارائه نسخه اصلی و رسمی این کیف از آن استفاده نکنید و یا با احتیاط کامل از آن استفاده کنید.

نسخه آزمایشی این نرم افزار در هر دو نسخه اندروید و ios برای دانلود قابل دسترس است.

کیف پول آیوتا

کیف پول آیوتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *