کوین بیس
اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس پلتفرم معاملاتی خود را در ۱۱ کشور عرضه کرد

کوین بیس (Coinbase) صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در آمریکا، پلتفرم معاملاتی کریپتو به کریپتو خود را در کشورهای زیادی گسترش داده است.

کوین بیس و پلتفرم معاملاتی حرفه ای آن کوین بیس پرو، پلتفرم معاملاتی کریپتو به کریپتو خود را در بیش از ۱۱ کشور آمریکای لاتین و جنوب شرقی آسیا گسترش داده است. این محصول در حال حاضر در کشورهای آرژانتین، مکزیک، پرو، کلمبیا، شیلی، هند، هنگ کنگ، کره جنوبی، اندونزی، فلیپین و نیوزیلند در دسترس است.

مشتریان کوین بیس در کشورهای ذکر شده می توانند ارزهای دیجیتال را خرید و فروش و همچنین ترید یا ذخیره کنند. این صرافی در پست اخیر بیان کرد که ارزهای دیجیتال در حال انتقال از وضعیت سرمایه گذاری به ارز کاربردی می‌باشند. Coinbase در ادامه توضیح می دهد:

این شرایط می‌تواند به شکل نسخه غیرمتمرکز از خدمات مالی سنتی نظیر وام دهی و ریز پرداخت ها باشد که هیچ کس حتی فکرش را نمی کند. توانایی تبدیل از یک کریپتو به کریپتوی دیگر، ستون این اقتصاد غیرمتمرکز جدید را تشکیل می دهد.

اخیرا Coinbase چندین توسعه جدید را معرفی کرده است. از جمله افزودن پشتیبانی برای EOS، آگور (REP) و میکر (MKR) و گسترش پرداخت های بین المللی را معرفی کرد. بنا بر گزارش ها توسعه دهندگان به کاربران امکان پرداخت های بین المللی را به صورت آنی و همچنین ارسال و دریافت پول و تبدیل آن به ارزهای کشور خود را می دهند.

در اوایل ماه آوریل Coinbase محصول جدید خود را با نام کارت کوین بیس (Card Coinbase) را با ویزا عرضه کرد که مشتریان انگلستان را قادر می سازد در فروشگاه ها و به صورت آنلاین ارز دیجیتال پرداخت کنند. این سرویس جدید به کوین بیس امکان می دهد تا به هنگام خرید توسط مشتریان، فورا و آنی سرمایه ارز دیجیتال آنها را به ارز فیات تبدیل کند تا خرید را تکمیل کند.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4661

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *