استخراج بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

کشف و پلمپ فارم غیرمجاز استخراج بیت کوین در خراسان شمالی

فرمانده انتظامی خراسان شمالی اعلام کرد: یک مزرعه استخراج بیت کوین به ارزش تقریبی پنج میلیارد ریال در شهرستان مانه و سملقان کشف و پلمب شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری روز شنبه با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر راه اندازی مزرعه استخراج بیت کوین توسط افرادی به صورت غیرمجاز و غیرقانونی در شهرستان مانه وسملقان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان مانه و سملقان قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین رصد اطلاعاتی، محل قرار گرفتن دستگاه‌های این مزرعه شناسایی شد.

وی افزود: مأموران بعد از هماهنگی با مقام قضائی از محل بازرسی کردند که در این زمینه ۷۸ دستگاه استخراج بیت کوین که برق آن نیز به طور غیرمجاز از طریق ترانس فشار قوی تأمین می‌شد، کشف و ضبط شد.
سردار مظاهری با بیان اینکه مأموران در همین راستا ۲ متهم را نیز دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند، گفت: مأموران در بازجویی‌های صورت گرفته موفق شدند در عملیاتی جداگانه ۱۷ دستگاه استخراج بیت کوین را نیز که در محلی دیگر مستقر شده بود، کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه با دستور قضائی هر ۲ مکان پلمب شده است، افزود: در بررسی‌های به عمل آمده ارزش این دستگاه‌ها ۵ میلیارد ریال برآورد شده که متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

مزرعه استخراج بیت کوین، شیوه‌ای رو به توسعه در استخراج این ارز دیجیتال است و یکی از مزیت‌های کشور ما در توسعه شبکه بیت کوین، وجود برق ارزان است.

راهنمای خرید انواع ماینر (دستگاه استخراج ارزهای دیجیتال)

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *