دستگاه ماینر
اخبار ارز دیجیتال

کشف محموله قاچاق دستگاه ماینر در آزاد راه تهران-کرج

فرمانده انتظامی استان از توقیف خودرو حامل 37 دستگاه ماینر تولید کننده ارز دیجیتال که به صورت قاچاق وارد کشور شده بود، به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال در آزادراه تهران –کرج خبر داد.

سردار “عباسعلی محمدیان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت :با رصد محورهاي مواصلاتي و کنترل محموله هاي گمرکي و ترانزيتي در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پليس آگاهي استان البرز ، به یک دستگاه خودروي پيکان وانت عبوری در آزاد راه تهران –کرج مشکوک شدند .

وی گفت : در یک فرصت مناسب با دستور ایست پلیس ، خودرو متوقف و در بازرسي از آن 37 دستگاه ماینر از انواع ماينر بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال به همراه متعلقات آن که فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي بود کشف شد.

سردار محمدیان گفت : بر اساس اظهارت راننده خودرو ،این تعداد دستگاه ماینر مکشوفه از یک شرکت خرید و فروش این گونه قطعات در اطراف تهران خریداری شده و قصد فروش آن ها را در کرج داشته است .

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که در این راستا پرونده قضائی تشکیل و تحويل اداره تعزيرات حکومتي استان البرز شد گفت : شناسایی شرکت مذکور و عوامل آن در دستور کار پلیس آگاهی است .

سردار محمدیان افزود : ارزش این محموله ی دستگاه ماینر مکشوفه 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در دیدار اخیرشان با فرماندهان و مسئولان انتظامی مبنی بر مبارزه جدی با قاچاق، گفت : مسئولیت پلیس در این خصوص بسیار سنگین است و با عاملان قاچاق کالا به شدت برخورد می شود.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4821

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *