کاربرد بلاک‌چین
اخبار ارز دیجیتال

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ ،بررسی نقش و کاربرد بلاک‌چین در کنفرانس ملی ارتباطات بازاریابی و برندینگ.

سومین کنفرانس ملی ارتباطات بازاریابی و برندینگ، مباحث نوین این حوزه از جمله نقش و کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ را مورد بررسی قرار می‌دهد.

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام دبیرخانه همایش کنفرانس ملی ارتباطات بازاریابی، در سومین کنفرانس ملی ارتباطات بازاریابی و برندینگ که ۲۵و ۲۶ دی ماه در مرکز همایش‌های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران انجام می‌شود، مباحث نوین این حوزه از جمله نقش و کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ

در همین راستا سخنرانی با عنوان «بلاک‌چین؛ رنسانس صنعت تبلیغات تجاری» توسط جواد عباسی ایراد می‌شود. این استاد دانشگاه در سخنرانی خود کاربردهای بلاک‌چین در عرصه بازاریابی و ایجاد اعتماد در مخاطب را ارائه خواهد کرد. همچنین در ادامه مباحث مرتبط با این حوزه، مبحث ارتباطات بازاریابی و برندینگ در انقلاب صنعتی۴ در سخنرانی علی صنایعی عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین علی‌اکبر فرهنگی استاد سرشناس ارتباطات و چهره ماندگار این حوزه که ریاست این رویداد را به عهده دارد نیز در سخنرانی خود به تبیین ارتباطات بازاریابی در عصر فرانوگرا (پست مدرنیسم) می‌پردازد.

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ

عصب‌پژوهی ارتباطات بازاریابی از دیگر مباحث نوین این حوزه است است که توسط نگار سماک‌نژاد عضو هیات علمی دانشگاه تهران در قالب کارگاه آموزشی به مخاطبان ارائه می‌شود.

احمد روستا عضو هیات علمی دانشگاه شهیدبهشتی نیز در سومین کنفرانس ارتباطات بازاریابی و برندینگ حضور خواهد داشت و تبلیغ و ترویج جذاب را به عنوان موضوع سخنرانی خود انتخاب کرده است.

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ

محسن میرزایی، مولف مجموعه کتاب‌های ۲۳۰ سال تبلیغات بازرگانی در مطبوعات فارسی زبان نیز در این رویداد به بررسی گذشته، حال و آینده تبلیغات ایران خواهد پرداخت.

جمعی از کارشناسان بازاریابی و برندینگ، اساتید دانشگاه، صاحبان کسب‌وکار و فعالان حوزه تبلیغات نیز در کارگاه‌های آموزشی سومین کنفرانس ملی ارتباطات بازاریابی و برندینگ حضور خواهند داشت و موضوعاتی همچون شیوه های بازاریابی محتوایی، برندسازی کسب‌وکارهای نو، مهندسی افکار عمومی، آرایه‌های بصری در تبلیغات،  بررسی مارکتینگ در شرکت‌های بین‌المللی، ارتقای برند با کمپین مسئولیت اجتماعی و … را به بحث و تبادل نظر خواهند گذاشت.

در اختتامیه این کنفرانس برندگان اولین دوره جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی معرفی می‌شوند و از برگزیدگان تبلیغات برتر مطبوعات چاپی نیز تجلیل به عمل می ‌آید.

کاربرد بلاک‌چین در بازاریابی و برندینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *