کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)
اخبار ارز دیجیتال

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین) چیست؟

BNB ، توکن صرافی بایننس است که ICO آن همزمان با ایجاد صرافی شکل گرفت و تا کنون همانند خود صرافی بایننس رشد قیمتی زیادی داشته است و موارد استفاده‌ زیادی نیز برای آن ایجاد شده است تا BNB یک توکن کاربردی باشد. در این مقاله ۱۰ روشی که شما می‌توانید از توکن های BNB استفاده کنید، برای شما نوشته شده است.

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

بایننس کوین (BNB) اخیراً با رشد خوبی روبرو شد و از نظر سرمایه بازار، این ارز در جایگاه چهاردهم وبسایت coinmarketcap قرار گرفته است. بایننس تلاش کرده است که تا جایی که ممکن است کاربردها و موارد استفاده بیشتری برای BNB در نظر بگیرد. آن‌ها می‌‌خواهند که با افزایش پیشنهاد ارزش BNB، انصاف را در حق حامیانشان رعایت کنند. و در مدت زمان ۱۵ ماه از زمان راه اندازیشان، موارد استفاده مختلفی را برای BNB در نظر گرفته‌‌اند که نمونه‌‌هایی از آنها در ادامه آورده می‌شود.

پرداخت کارمزدهای معامله رمز ارزها در بایننس

هر معامله‌‌ کننده حرفه‌‌ای حتما در حرفه خود با بایننس کوین مواجه شده است. دلیل این امر این است که وقتی بایننس در سال گذشته صرافی خود را راه اندازی کرد، یک مورد استفاده عالی برای BNB فراهم کرد. استفاده از BNB برای پرداخت کارمزدهای تراکنش این امکان را برای کاربران فراهم کرد که بتوانند در مقایسه با نرخ متداول بقیه صرافی ها، ۵۰٪ تخفیف دریافت کنند.

همانطور که در برگه معرفی کسب و کار (Whitepaper) بایننس ذکر شده است، این تخفیف اخیرا به ۲۵ درصد رسیده ، اما هنوز برای کسانی که به معامله ارز رمزنگاری شده می‌‌پردازند و سردرمدار تامین موارد استفاده برای ارزهای رمزنگاری شده هستند، این مقدار عالی به نظر می‌‌رسد. استفاده از BNB برای تامین سرمایه معاملات بایننس برای کسانی که با بایننس سروکار دارند همچنان موضوع مهمی باقی خواهد ماند.

تأمین پول در زمان نیاز

در میان تلاش‌‌های مداوم برای تضمین آزادی پول، باید کاربر را محور امور خود قرار دهیم. یعنی بپذیریم که زمان‌‌هایی خواهد بود که صاحبان بایننس کوین به پول نقد نیاز دارند. آزادی پول یعنی اجازه دهیم که هر فرد بدون نیاز به کسب اجازه از بایننس، از رمز ارزی که به نظرش مناسب است استفاده کند. در طول سال گذشته بایننس کوین‌‌ها برای برداشت پول نقد در دستگاه های خودپرداز رمزنگاری از طریق زلاکوین (Zelaacoin)، و همچنین تأمین وام از طریق نکسو (Nexo) و فروش کریپتو در ازای پول نقد از طریق تتر (Tether) مورد استفاده قرار گرفتند.

هزینه های مرتبط با کالا و خدمات در بسیاری از موسسات

اما اگر از دیدگاه جامع‌‌ و کامل‌‌تری به مساله نگاه کنیم متوجه می‌‌شویم که اگر بایننس کوین بخواهد به عنوان یک کریپتو ارزش بیشتری داشته باشد، باید موارد استفاده خود را به مواردی فراتر از صرافی Binance گسترش دهد.

یکی از نمونه های اصلی یک اپلیکیشن در دنیای واقعی برای BNB، سرمایه گذاری اخیر بایننس در تراول ‌‌بای ‌‌بیت (TravelbyBit)، یک استارت‌‌آپ استرالیایی است که بیش از ۱۵۰ موسسه اعم از فرودگاه بریزبن (Brisbane Airport) را با قابلیت پرداخت هزینه کالاها و خدمات با استفاده از رمزارزها مجهز ساخته است. این مشارکت خیلی زود استفاده از BNB را برای کسب و کارهای وابسته به TravelbyBit امکان پذیر خواهد کرد.

BNB به عنوان یک روش پرداخت در پلتفرم‌‌هایی که توسط استارت‌‌آپ‌‌های بلاک چینی مانند ارائه دهنده پایانه‌های فروش (دستگاه پوز) Pundi X، کمپانی پرداخت‌‌های بلاک چین Crypt.com و باشگاه خصوصی MORE ساخته می‌‌شوند نیز مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. همچنین از طریق کوین‌‌بیتز (Coinbates) می‌‌توانیم تخفیف‌‌ها را به صورت BNB نیز دریافت کنیم. انتظار می‌رود که با حمایت بیشتر Binance از نوآوران بلاک چین از طریق واحدهایی مانند بایننس لبز (Binance Labs) و بایننس لانچ‌‌پد (Launchpad)، موارد استفاده رشد بیشتری پیدا کنند.

هنگامی که BNB ارزش خود را در دنیای واقعی نشان داد، برای افرادی غیر از دوستان شما که به معامله کریپتو می‌‌پردازند، ارزش و اهمیت تا حدودی مشخص شد. افرادی مانند آن دسته از دوستانتان که دوست دارند حتی از عادی‌‌ترین کارهایی که انجام می‌‌دهند نیز تصاویری زنده پخش کنند. رسانه‌‌های اجتماعی به بخش بزرگی از زندگی بسیاری از مردم دنیا تبدیل شده‌‌اند، بنابراین بایننس با کمال میل از BNB برای عملکرد‌‌های مختلف در پلتفرم‌‌های نوآورانه استفاده کرد.

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

به عنوان مثال، در شبکه‌‌ رسانه‌‌ اجتماعی کریپتو محور با نام اینوست‌‌فید (Investfeed) می‌‌توان از طریق API، BNB خریداری کرد. بایننس کوین به عنوان یک توکن هدیه در سرویس جریان مستقیم آپ‌‌لایو (Uplive) و سرویس چت آدامنت (ADAMANT) نیز استفاده می‌‌شود.

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

دریافت حقوق و دستمزد

حدود ۹ کارمند از ۱۰ کارمند بایننس بخشی از حقوق خود را به صورت BNB دریافت می‌‌کنند. ممکن است برای بسیاری از افراد (مانند مایکل آرینگتون (Michael Arrington) از آرینگتون ایکس‌‌آر‌‌پی کپیتال (Arrington XRP Capital) این موضوع جالب یا حتی شگفت انگیز به نظر برسد، اما این دقیقا همان رفتار و دیدگاهی است که در بایننس وجود دارد.

ذخیره در کیف پول‌‌های مختلف

بایننس اخیرا سهام اپلیکیشن کیف پول تلفن همراه به نام تراست والت (Trust Wallet) را خریداری کرده است که این اپلیکشین دارای یک واسطه پاک، امنیت بیشتر و اتصالات مناسب به اپلیکیشن‌‌های غیر متمرکز است. نیازی به گفتن نیست که کیف پولی که مورد اعتماد صدها هزار عضو جامعه رمزنگاری باشد، SAFU، همان اپلیکیشین منتخب ما برای نگهداری وجوه است.

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

همچنان که بایننس به ترویج و ارتقاء آزادی پولی می‌‌پردزد، آزادی مردم برای انتخاب کیف پول مورد نظر برای رمزنگاریشان را نیز تشخیص می‌‌دهد. به لطف یک انجمن کاربر فعال برای کریپتوکارنسی‌‌ها، بسیاری از سازندگان اصلی کیف پول کریپتو از گنجاندن توکن‌‌ BNB در کیف‌‌پول‌‌هایشان اطمینان حاصل کرده‌‌اند. بایننس کوین می‌‌تواند در کیف پول‌‌هایی مانند ترزور (Trezor)، ایدو (Eidoo)، انجین (Enjin)، جکس (Jaxx)، لجر (Ledger)، متال والت (Metal Vault)، بلوکس (Blox) و ریکوئست والت (Request Wallet) ذخیره شود.

معامله به عنوان یک آلتکوین

در حال حاضر، برای انواع معامله کنندگان کریپتو، به ویژه کسانی که تابحال از عملکرد بایننس کوین رضایت داشته‌‌اند، این یک گزینه آشنا است

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

اگر نگوییم میلیون‌‌ها نفر، اما می‌‌توان گفت که هزاران نفر از معامله‌‌گران، حتی در صرافی هایی غیر بایننس، این توکن را معامله می کنند، بایننس کوین در حدود ۱۲ صرافی معروف مورد معامله قرار می‌‌گیرد.

HODL کردن رمز ارز

اگر از جمله کسانی هستید که HODL می‌‌کند (یعنی ارزهای رمزنگاری شده را بدون توجه به افزایش یا کاهش قیمت آنها به این امید نگه می‌‌دارد که روزی ارزشمند شوند) ، بایننس کوین برای شما برنامه دارد. هنگامی که صرافی رمز ارز غیر متمرکز بایننس راه اندازی شود، BNB به یک کوین محلی در بلاک‌‌چین زنجیره بایننس تبدیل خواهد شد تا بعنوان پرداخت برای هر انتقالی که در شبکه صورت می‌‌گیرد مورد استفاده قرار گیرد. آن موقع BNB کاربرد و منفعتی بیشتر از الان خواهد داشت که موجب افزایش بالقوه تقاضا می‌‌شود.

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

بایننس متعهد است که کل عرضه BNB در بازار را کاهش دهد. بایننس متعهد است که از زمان راه‌‌اندازی، هر سه ماه یکبار ۲۰ درصد از سودش را برای خرید بایننس کوین ها خرج کند و این بایننس کوین‌‌ها را برای همیشه بسوزاند. عرضه همواره در حال کاهش ارز رمزنگاری شده که به طور مداوم توسط ۱۰ میلیون صاحب حساب بایننس استفاده می‌‌شود فقط به درد کسانی که خارج از اینجا HODL می‌‌کنند می‌‌خورد.

استفاده از بلاکچین‌‌ هایی که با بایننس کوین‌‌ها یکپارچه می‌‌شوند

بایننس به عنوان یک حامی فعال کل جنبش بلاکچین، موارد استفاده برای بایننس را حتی فراتر از شبکه فعلی و بلاک‌‌ چین برنامه ریزی شده‌‌اش در نظر می‌‌گیرید. و به جستجوی عملکردهای متقابلی که موجب ارتقا استفاده از BNB به روش‌‌های مختلف می‌‌شوند، می پردازد. در حال حاضر، رمز ارز آن با بلاکچین‌‌های کیولینک (Qlink) و اسکای‌‌کوین (SkyCoin)، یکپارچگی اکوسیستمی دارد.

کاربردهای توکن BNB (بایننس کوین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *