آمازون
اخبار ارز دیجیتال

کاربران آمازون می توانند با اتر خرید کنند

طبق خبری که در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۱۹ منتشر شد، شرکت پرداخت های کریپتوی CLIC Technology همکاری خود با شرکت زیرساخت بلاک چین (Opporty) را برای توسعه مشترک یک افزونه مرورگر که به کاربران اماکن خرید با اتریوم را می دهد،اعلام کرد.

خرید از آمازون با اتر

کاربران سایت آمازون به زودی و به لطف مشارکت بین دو استارت آپ فناوری دفتر کل توزیع شده خواهند توانست با استفاده از اتر به خرید کالاهای مورد نظر خود بپردازند.

بر اساس الگوی طراحی پلاسما کش (Plasma Cash) برای پردازش غیر زنجیره ای از دارایی های زنجیره ایی، افزونه مرورگر مورد نظر به رشد اقتصاد کریپتو محور در میان توده مردم کمک خواهد کرد.

مفهوم پلاسما کش برای برنامه های توسعه نشده، سال گذشته توسط ویتالیک بوترین موسس اتریوم معرفی شد. به طریقی پلاسما کش را می‌توان پاسخ اتریوم به شبکه لایتنینگ بیت کوین دانست.

در حال حاضر، پلتفرم های پرداختی بر بستر شبکه اتریوم ساخته می شوند می‌توانند به طور میانگین حدود ۲۰ تراکنش در ثانیه را مدیریت کنند که به مراتب کمتر از چیزی است که از راهکار سیستم های مالی شرکتی انتظار می‌رود. برای مقایسه این بحث، آمازون بیش از ۳۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند.

با این حال با وجود پلاسما کش، شرکت CLIC Technology مطمئن است که نه تنها می‌تواند تعداد بسیار زیادی تراکنش در ثانیه را پردازش کند، بلکه بار پردازشی بر روی شبکه را هم به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. نتیجه این افزونه مجهز به پلاسما کش می‌تواند با پردازش های ویزا و مسترکارت رقابت کند.

رومن باند مدیرعامل شرکت CLIC Technology در خصوص توسعه اخیر گفت:

ورود ارز دیجیتال به بازار تجارت الکترونیک، ادغام دو نسل از صنعت است. ما در خصوص همکاری با Opporty در این پروژه و چندین پروژه بلندپروازانه دیگر بسیار هیجان زده ایم.

به زودی از ارزهای دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می‌شود

این دو استارت آپ در حال همکاری برای توسعه پلتفرم های پرداخت دیجیتال می‌باشند که هر نوع توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 و ERC-721 را پردازش می‌کند.

اگر این شرکت ها طبق برنامه خود پیش بروند، می‌توانند به اولین بازیگران عرصه پلتفرم های کریپتو در بازار جهانی تجارت الکترونیک تبدیل شوند، صنعتی که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۵ به ۲۴.۳ تریلیون دلار برسد.

منبع:btcmanager

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5019

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *