اکسچنج هیوبی
اخبار ارز دیجیتال

پیوستن رندی زاکربرگ به اکسچنج هیوبی

اکسچنج هیوبی اعلام کرد که پیوستن رندی زاکربرگ به اکسچنج هیوبی قطعی شد: خواهر مارک زاکربرگ،موسس فیسبوک به هیات مشاور اکسچنج هیوبی (Houbi) ملحق شد.

خانم رندی زاکربرگ، خواهر بزرگتر مارک زاکربرگ، موسس فیسبوک به هیات مشاور اکسچنج Houbi هیوبی (Houbi) ملحق شد. رندی زاکربرگ که به مدت شش سال از فعالیتش در فیسبوک میگذرد و مدیر شرکت Zuckerberg Media نیز هست به منظور توسعه بلاکچین اجتماعی جدید به این اکسچنج پیوسته است.
بر اساس این خبر ،زاکربرگ با همراهی مدیر عامل کمپانی بزرگ Bitmain، به کمیته مشاوره ای متخصصین Huobi Chain و به منظور ارائه نظرات و توصیه های فنی ملحق شده است.
کارشناسان در این کمیته به بحث و تبادل نظر و نهایتاً ارائه راهکارهایی در زمینه چگونگی استفاده و رهنمون شدن از تکنولوژی پایه بلاکچین به برنامه های کاربردی صنعتی، مدل سازی تجاری و همچنین مسائل مربوط به حاکمیت و توسعه می پردازند.

اکسچنج هیوبی (Houbi)، در حال حاضر در رتبه چهارمین اکسچنج ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات روزانه با عددی بالغ بر ۵۸۲ میلیون دلار است، و در حال برنامه ریزی است تا به منظور تمرکز زدایی هرچه بیشتر این صرافی، سیستم بلاک چین خود را ایجاد کند.

Gordon Chen یکی از مدیران این صرافی می گوید بلاکچین دنیایی جدید را به ارمغان می آورد، جایی که سازمان های غیر متمرکز جایگزین شرکت های موجود خواهد شد.از این رو آنها نیز قصد اجرای یک صرافی غیر متمرکز را دارند.

او تصریح کرد که ما به طور جدی به آینده غیر متمرکز اعتقاد داریم و هدف پروژه Huobi Chain این است که یک شرکت متمرکز را به یک سازمان غیر متمرکز تبدیل کند که توسط جامعه اداره می شود. او می گوید چشم انداز ما این است که Houbi بر روی بلاکچین عمومی کار کند و تبدیل به یک سازمان مستقل غیر متمرکز “DAO” شود.

فیسبوک نیز بنابر اظهارات مدیر آپ Messenger، آقای دیوید مارکوس، با تشکیل یک گروه کوچک برای پرداختن به چگونگی استفاده از بلاکچین در فیسبوک دست به کار شده است،اگرچه این موضوع هنوز از طرف فیسبوک تایید نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *