پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین

پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین: قیمت بیت کوین تا 6 سال آینده به 500 هزار دلار می رسد!

پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین توسط مارک یوسکو

با وجود اینکه بیش از نیمی از سال جاری گذشته است اما مارک یوسکو مدیر شرکت Morgan Creek Capital Management، پیش بینی خود را تغییر نداده است. وی معتقد است که قیمت بیت کوین در سال 2018 به بالاترین قیمت خود می‌رسد و هم چنین در کمتر از یک دهه، قیمت آن 6 رقمی خواهد شد.

مارک یوسکو در توییتر خود اعلام کرد: هم چنان معتقد است که قیمت بیت کوین تا انتهای سال به 25000 دلار خواهد رسید. یوسکو این پیش بینی را در ماه آوریل انجام داده و اضافه کرده بود که انتظار دارد قیمت بیت کوین تا سال 2020، 2022 و 2024 به ترتیب به 75.000 ، 200.000 و 500.000 دلار برسد. مارک‌ یوسکو در تاریخ 26 جولای 2018 در توییتر نوشت:

نظر من هنچنان تغییر نکرده است. اثر شبکه ای بیت کوین بسیار قدرتمند است و تنها چیزی که اهمیت دارد ایمن نگه داشتن شبکه می‌باشد و قیمت های روزانه موضوعی فرعی است.

پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین

پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین

یوسکو اکتبر سال گذشته پیش بینی کرد که قیمت هر یک بیت کوین می‌تواند به یک میلیون دلار برسد. اگرچه وی بیان کرد که انتظار ندارد چنین اتفاقی تا یک دهه رخ دهد.

او می‌گوید اهداف او بر اساس قدرت اثر شبکه ای مرتب می‌شوند. اثر شبکه ای، نظریه ای است که می‌گوید شبکه های ارتباطی با افزایش کاربران با ارزش تر می شوند.

Morgan Creek Capital اوایل امسال شروع به جمع آوری سرمایه برای صندوق ریسک پذیر ارزهای دیجیتال شد و توانست مبلغ 500 میلیون به دست آورد. آنتونی پومپلیانو (با نام توییتر Pomp) کسی است که عملیات دارایی دیجیتال Morgan Creek را هدایت می‌کند بیان کرد که او و شرکایش هیچ یک از صندوق های کریپتو خود را نفروخته اند و ادامه داد که این صنعت در بلند مدت جواب می‌دهد و سرمایه گذاران صبور در این حوزه سود خواهند برد.

(پیش بینی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *