پیش بینی قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت بیت کوین

تام لی این تحلیل گر بزرگ همچنان بر پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۵ هزار دلاری تا پایان سال پافشاری دارد.

در تاریخ ۵ ژوئیه، تام لی بنیان‌گذار شرکت تحقیقاتی Fundstrat (») طی مصاحبه ای با شبکه CNBC عنوان کرد:

تا پایان سال جاری بیت کوین با قیمت ۲۲ هزار الی ۲۵ هزار دلار به فروش خواهد رسید.

تام لی، از پیش بینی قبلی خود دفاع می کند و به آن مطمئن است. او می گوید که بدون شک قیمت بیت کوین تا پیش از پایان امسال به حدود ۲۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ دلار می‌رسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین بر اساس گفته های تام لی

تام لی این پیش بینی را بر اساس بررسی رابطه بین قیمت بیت کوین و هزینه های ماینینگ بیان کرده است و عقیده دارد استخراج هر کوین حدود ۹۰۰۰ دلار هزینه دارد. او برای توضیح این پیش بینی گفت:

گمان می‌کنم اولین بار است که کسی ۳برابر شدن قیمت را در بازار پیش بینی کرده است و دیگران این پیش بینی را غیر منطقی می‌دانند. ممکن است برداشت اشتباهی از صحبت های من شده باشد. می‌خواهم بگویم که با افزایش ۲٫۵ برابری هزینه ماینینگ، قیمت بیت کوین نیز به ۲۰۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰ دلار خواهد رسید. همچنان معتقدم که قیمت بیت کوین تا انتهای سال به ۲۵۰۰۰ دلار می‌رسد.

در ماه مه تحلیلگران شرکت تحقیقاتی Fundstrat در خصوص ارتباط میان هزینه استخراج بیت کوین و عملکرد قیمتی آن، نتیجه بررسی های خود را علنی کردند. آن ها با بررسی رابطه میان هزینه های ماینینگ و قیمت بیت کوین به این نتیجه رسید که این تحلیل وجود یک «خط حمایت بلند مدت و قابل اعتماد را تایید می کند.

تحلیلگران بر اساس این نتایج و همچنین با بررسی ارتباط میان هزینه استخراج بیت کوین و نرخ معاملاتی آن پیش بینی کرده اند که تا پیش از پایان سال 2019 قیمت بیت کوین به حدود 36 هزار دلار می رسد.

(پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال 2018)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *