پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2018 ، ارزش اتریوم در سال 2018
اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2018

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2018 : بنیانگذار شبکه اجتماعی معروف ردیت ، الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian) در مورد ارزش اتریوم در سال 2018 گفت قیمت ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۸ به ۱۵۰۰۰ دلار می‌رسد. به این ترتیب ارزش بازار آن به چند تریلیون دلار رسیده و حتی می تواند از بیت کوین نیز پیشی‌ بگیرد.

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2018 به ارزش 15000 دلار

ارزش اتریوم در سال 2018

وی که در حال حاضر در صندوق سرمایه‌گذاری (Initialized Capital) فعالیت دارد. در مصاحبه‌ای با نشریه فورچن این پیش‌بینی خود را اعلام کرد . او در توضیح پیش بینی ارزش اتریوم در سال 2018 گفت : این ارز دیجیتال از پتانسیل بیشتری نسبت به سایر رمز ارزهای موجود برای توسعه و موفقیت برخوردار است و  همچنین افراد زیادی هستند که بر اساس آن پروژه‌های دیگری را انجام می‌دهند و نسبت به سایر ارزهای دیجیتال راه برای تکنولوژی های مبتنی بر Blockchain که از قراردادهای هوشمند مانند اتریوم استفاده می کنند بسیار هموارتر است . بستر های نرم افزاری مانند اتریوم در سال 2018 یک سیستم عامل مطمئن برای سرمایه گذاری و تجارت غیر متمرکز است.

ارزش اتریوم در سال 2018

ارزش بازار اتریوم با پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2018 به پانزده هزار دلار

اگر این پیش بینی عملی شود ، ارزش بازار اتریوم از حدود 80 میلیارد دلار کنونی به بیش از ۱/۵ تریلیون دلار خواهد رسید.

او که بر این باور است فناوری بلاک چین ، زیرساختی برای اینترنت نوین است در این مصاحبه به فعالیت صندوق خطر پذیر Initialized Capital اشاره کرد و گفت : در حال حاضر این صندوق بر روی غول صنعت رمز ارزها یعنی بیت کوین‌ سرمایه گذاری کرده است و همچنین قصد دارد در سال ۲۰۱۸ بر روی فعالیت‌های مبتنی بر بلاک چین نیز سرمایه‌ گذاری کند.

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2018 در ردیت

ارزش اتریوم در سال 2018

ارزش اتریوم در سال 2018

رونالد چرنسکی، مدیر عامل شبکه اجتماعی ارزهای رمزنگاری شده InvestFeed ، نیز در مورد ارزش اتریوم در سال 2018 به خبرگزاری International Business Times گفت که “شک ندارد که سال 2018 بر پایه موفقیت های Ethereum بنا خواهد شد. میزان معاملاتی که شبکه Ethereum اخیرا پردازش کرده است، تنها نشان دهنده افزایش نرخ پذیرش است.

چالش پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال

باید در نظر داشت که با توجه به نوسانات پیش بینی نشده در بازار ، پیش بینی ارزش یک ارز دیجیتال بسیار چالش برانگیز است . در اینجا اشاره می کنیم به چند پیش بینی دیگر از ارزش اتریوم در سال 2018 : شرکت سرمایه گذاری Profit Confidential در اوائل سال جاری اعلام کرد که مبلغ 1000 دلار به عنوان هدف اتریوم در سال 2018 است . شرکت سرمایه گذاری InvestingPR نیز گفت این مبلغ تا 5000 دلار هم میتواند برسد و حتی می تواند خود را به ارزش بیت کوین نیز برساند . در هر صورت این نکته را باید مدنظر داشته باشیم که چشم انداز اتریوم در بلند مدت قوی خواهد بود اگر بتواند به خوبی از این ویژگی محبوب خود (قراردادهای هوشمند) استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *