بیت کوین ، فراکتال، سقوط قیمت بیت کوین، ارز دیجیتال، قیمت بیت کوین، کاهش قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال منتخب سر دبیر

پیش بینی سقوط قیمت بیت کوین تا 2500 دلار

نتایج حاصل از تحلیل بازار نشان می دهد که “بیت کوین” و “کریپتو” به پایین ترین مقدار ارزش خود پیش از افزایش ارزش خواهند رسید. این نمودار های تحلیل شکستگی یا فراکتال با یافتن الگوی های تکرار شده در مقیاس کوچتر روند بازار، می توانند با دقت خوبی روند آینده بازار را پیش بینی کنند. پیش بینی سقوط بازار بیت کوین حاصل از همین تحلیل است.

پیش بینی سقوط قیمت بیت کوین تا 2500 دلار

نتایج حاصل از تحلیل بازار نشان می دهد که “بیت کوین” و “کریپتو” به پایین ترین مقدار ارزش خود پیش از افزایش ارزش خواهند رسید. محدوده وسیعی از شاخص های فنی در کنار بررسی نمودارهای تاریخچه ای ارزش بازار نشان می دهند می توانند بهترین زمان برای مراجعه به باراز ارز دیجیتال را چه زمانی است. جدیدترین ابزار پیشی بینی قیمت در حال حاضر تحلیل های شکستگی یا فراکتال ( Fractal ) هستند. این نمودار ها با یافتن الگوی های تکرار شده در مقیاس کوچتر روند بازار، می توانند با دقت خوبی روند آینده بازار را پیش بینی کنند.

پیش بینی سقوط قیمت بیت کوین تا 2500 دلار

الگوهای فراکتال در همه شکل های طبیعی دیده می‌شوند و بازار های مالی و ارز دیجیتال نیز از این امر مستثنا نیست. این الگوهای ریاضی و عنصری از نظریه آشوب نشان می‌دهند که “کنش‌های چرخه‌ای تصادفی” می‌توانند به ایجاد یک الگوی تکراری یا فراکتال منجر شوند. اخیراً استفاده از این نظریه در خصوص بازار بیت کوین نشان می‌دهد که الگوهای فراکتال تمایل دارند در مقیاس‌های مختلف تکرار شوند.

مراجعه به نمودار های یک یا دو سال اخیر بازار بیت کوین نشان می‌دهد که هرچند الگوهای کاملاً دقیقی از فراکتال مشاهده نمی‌شود ولی با بین می‌توان الگوهایی با ساختار مشابه در روند بازار ارزش بیت کوین مشاهده کرد. جالب است بدانید، سقوط 80 درصدی ارزش بیت کوین در سال 2018 با استفاده از الگوریتم های فراکتال به وسیله تحلیل یک سقوط 25 درصدی قبل از سقوط اصلی، پیش بینی شده بود.

شکل - تحلیل الگوی تکرار رفتار بازار
شکل – تحلیل الگوی تکرار رفتار بازار

با استفاده از این روش سقوط 25 درصدی پیش بینی شده است.

بیت کوین - فراکتال، سقوط قیمت بیت کوین، ارز دیجیتال، قیمت بیت کوین، کاهش قیمت بیت کوین
شکل – تحلیل الگوی تکرار رفتار بازار

هر بار تکرار از الگوی اصلی، 25 درصد کوچک‌تر به‌محض اینکه زیان ها کاهش می‌یابد و به پایین‌ترین حد خود می‌رسد. با استفاده از این روش برای پیش بینی، به نظر می‌آید که قیمت بیت کوین به رقمی نزدیک به 2500 دلار خواهد رسید.

سلم چنبر، نویسنده محتوی سایت های بازار بورس و سرمایه گذاری اخیراً اظهار کرده است که پیش بینی های تجاری مثل فراکتال، مانند یک نقشه خام هستند که می توانند به‌عنوان راهنما عمل کنند و باید به‌عنوان مسیری برای گردش کار در نظر گرفته شوند.

بیت کوین بیشتر سقوط خواهد کرد ؛ تحلیل گران میگویند

پیش بینی ها تنها چیزهایی هستند که می‌توانیم به آن‌ها استناد کنیم اما با این حال، فرضیه فراکتال ها با تعدادی از نظرات دیگر تحلیل گران بازار مطابقت می‌کند. هردوی آن‌ها معتقدند که بیت کوین به نقطه پایانی سقوط خود در حال نزدیک شدن است. مراد محمودف، تحلیل گر برجسته فنی بازار بیت کوین، معتقد است که عمق دردناکی فاجعه تا حدی است که کاهش قیمت بیت کوین مرز قیمت 2500دلار را بشکند و به سمت 1800 دلار پیش برود.

اوایل این ماه محمودوف پیش بینی کرده بود که بیت کوین نمی‌تواند روی قیمت 4000دلار بماند و قطعاً سقوط بیشتری را تجربه خواهد کرد.

منبع:
newsbtc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *