پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری
اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری ،اغلب پرطرفدارترین دوستداران کریپتو پیش بینی خود را از قیمت بیت کوین اعلام کرده و اغلب نیز برای این پیش بینی ها مورد تمسخر و کنایه قرار گرفته اند. جان مک آفی میلیونر موسس شرکت امنیت سایبری(McAfee) ، بیان کرده است که قیمت بیت کوین تا انتهای سال 2020 از یک میلیون دلار عبور می‌کند. ادعای غیرمنطقی او که هیچگونه تجزیه و تحلیل فنی یا اساسی ندارد اکنون وی را در شرایط بدی قرار داده است.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

با این وجود، تحلیلگرانی وجود دارند که تلاش می کنند پیش بینی های خود را منطقی نشان دهند. یکی از این افراد در توییتر نظرات خود را بیان کرده است و افکار خود را در مورد اینکه چرا اولین ارز دیجیتال در نهایت می تواند به شکوفایی قیمت برسد این گونه می گوید:

طبق گزارش NewsBTC، یکی از معامله کنندگان ارزهای دیجیتال به نام (Filb Filb) که به دلیل پیش بینی های عجیب خود شناخته شده است، در توییتر خود یک نمودار همراه با یک پیام مبهم منتشر کرد با عنوان (این بار متفاوت خواهد بود). این نمودار که تمام تاریخ بیت کوین را به عنوان دارایی سیال معرفی کرده است، چرخه چند ساله این دارایی را از زمان صدور نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین می‌تواند به ده میلیون دلار برسد

این کاربر بر اساس نمودار خود در خصوص تجزیه تحلیل تاریخی بیت کوین، خطوطی رسم کرد که نشان می‌داد بیت کوین طی 12 ماه گذشه به کف قیمت 2500 الی 3100 دلار می‌رسد. هم چنین ذکر شده است اگر همه چیز به درستی پیش رود، قیمت بیت کوین از اواخر سال 2017 برای اولین بار از 10 هزار دلار عبور می‌کند و روند خود را برای رسیدن به 333 هزار دلار شروع خواهد کرد.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری توسط تحلیلگر بیت کوین

 پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

اگرچه قیمت بیت کوین در طول تاریخ خود با این پیش بینی ها همراه بوده است، اما هیچگونه توضیح منطقی برای این پیش بینی ها وجود ندارد و به همین ترتیب شک و تردید به وجود می آید. با این حال، حدود 4 هفته بعد، فیلب دوباره یک توییت 14 بخشی منتشر کرد و توضیح داد که چرا رسیدن به قیمت 333 هزار دلاری را از دیدگاه بنیادین، منطقی می داند.

فیلیپ تعدادی از این دلایل پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری را اینگونه بیان کرده است: میزان عرضه و پذیرش بیت کوین در جهان. مجموع تراکنش های مالی جهانی و بدهی جهانی را عنوان کرد.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

وی پس از ترکیب مجموعه داده ها مشخص کرد که موجودی جدید بیت کوین رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد. وی افزود که در حال حاضر بیت کوین حداقل 0.03 درصد تمام تراکنش های جهان و همچنین حدود یک میلیارد دلار پردازش را در روز انجام می دهد.

فیلب با انجام برخی محاسبات ریاضی، مجموع بدهی جهانی را 274 تریلیون دلار تخمین زد و آن را با سطح پذیرش فعلی بیت کوین ترکیب کرد و از این طریق تعیین کرد که ارزش منصفانه بیت کوین حدود 74 هزار میلیارد دلار است. وی با ادعای اینکه 4 میلیون بیت کوین در جهان از بین رفته است محاسبه می کند که هر بیت کوین باید به 5500 دلار برسد و این بدان معناست که در حال حاضر بیت کوین حدود 37 درصد زیر قیمت است.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

با این حال به این معنی نیست که بیت کوین در سال های آینده نمی‌تواند به پتانسیل خود برسد. این موضوع از نگاه دقیق فیلب پنهان نماند و این شرایط را در نمودار (شکل گیری ارزش در بلندمدت) بیان کرد که تمام عوامل ذکر شده و متغیرهای فوق را مد نظر قرار می‌دهد.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

با منطق او، با توجه به سوابق چرخه های رشد اقتصادی صنایع دیگر به دنبال رونق و رشد های انفجاری متناوب، اگر همه چیز به درستی پیبش برود این امر نیز ممکن است برای اولین رمزارز جهان اتفاق افتد و بیت کوین وارد محدوده قیمتی یک میلیون دلار شود.

با این وجود، فیلب با خوش بینی محتاطانه ای به این نکته اشاره کرد که مدل او ذاتا نقص هایی دارد ولی در عین حال باید برای محقق شدن اینچنین پیش بینی هایی آماده باشیم.

پیش بینی بیت کوین 333 هزار دلاری

منبع:newsbtc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *