قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی افزایش 200 درصدی قیمت بیت کوین توسط تام لی

طی ۶ ماه آینده شاهد افزایش 200 درصدی قیمت بیت کوین قیمت خواهیم بود

Bitcoin Price

تام لی موسس فاندسترت مطمئن است که بیتکوین به افزایش قیمت ماه ژانویه خود ادامه خواهد داد. در واقع او معتقد است که این ارز دیجیتال طی ۶ ماه آینده می‌تواند تقریبا ۲۰۰ درصد افزایش قیمت داشته باشد.

پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین توسط تام لی

لی طی مصاحبه اخیر خود با یاهو فایننس خاطرنشان کرد که بیتکوین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود عبور کرده است. تجربه نشان داده است که بیتکوین پس از چنین شرایطی، سود چشمگیر به سرمایه گذاران خود ارائه خواهد داد.

وی گفت:

هرگاه بیت کوین به بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود برسد، میانگین سود ۶ ماهه آن ۱۹۷ درصد است، در نتیجه می‌توان انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشته باشیم.

قبلا نیز فاندسترت پیش بینی کرده بود هنگامی که قیمت بیتکوین به بالاتر از میانگین متحرک خود برسد افزایش قیمت ۸۰ درصدی را به همراه خواهد داشت.

بیت کوین یک دارایی امن

تام لی هم چنین بیان کرد که پیش بینی می‌کند به دلیل رویدادهای ژئوپولیتیکی، بیتکوین در سال ۲۰۲۰ افزایش قیمت بیشتری داشته باشد. رویداد اخیر نیز شیوع ویروس کرونا است که می‌توان از آن به عنوان عاملی برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال برتر در اواخر ماه ژانویه نام برد.

تام لی گفت:

این رویدادها نظیر ویروس کرونا و تنش های ژئوپولیتیکی اخیر باعث بهبود شرایط بیت کوین شده است.

قیمت بیتکوین از آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی افزایش یافت و این ارز دیجیتال برتر تنها در ماه ژانویه ۳۲ درصد افزایش قیمت داشت. در ماه فوریه این کوین نیز شاهد رشد قیمت بود و در حال حاضر قیمت این ارز به ۹۲۵۳ دلار رسیده است.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6232

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *