پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین

بنا به گزارش نیوز بی تی سی، بیت کوین توانسته بخشی از کاهش قیمت خود را در جولای جبران کند. پس از اینکه بیت کوین طی یک هفته کمتر از 10 هزار دلار معامله شد، بالاخره توانست قیمت 5 رقمی خود را به دست آورد و با افزایش قیمت بیت کوین روبرو شد.

 از آن زمان توپ در میدان خوشبین های بازار سهام بوده است. از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین 10600 دلار معامله می‌شود یعنی حدود 10 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

 در حالی که هنوز تا رسیدن به سطح حساس 10600 و  11000 دلار فاصله دارد ولی بازار آماده قیمت‌های بالاتر است.

 اگر بیت کوین از الگوهای قبلی خود پیروی کند، شاهد افزایش قیمت بیت کوین هستیم و می تواند تا پایان ماه اوت به حدود 17 هزار دلار برسد. آنچه جالب است این است که این عملکرد قوی احتمالاً زمینه را برای قیمت ها در سال آینده آماده می کند. تیموتی پیترسون، یک سرمایه گذار ارز مجازی می گوید تاریخ نشان داده سود بیت کوین در ماه اوت زمینه را برای سوددهی در بقیه سال آماده می کند.

 طبق الگوهای هاوینگ قبلی اتفاقی که پس از این می افتد  بی سابقه خواهد بود: افزایش ارزش بیت کوین از 500 دلار تا 20 هزار دلار یعنی یک افزایش 4000 درصدی در کمتر از 24 ماه(اتفاقی که در سال 2016 تا 2017 رخ داد و باعث رشد بی سابقه افزایش قیمت بیت کوین شد). آیا تاریخ دوباره تکرار می شود؟ بیت کوین این قابلیت را دارد تا اواسط 2021 به 400 هزار دلار برسد.

تحلیل رشد قیمت بیت کوین بعد از نصف شدن پاداش استخراج در سال آینده

 این پیش بینی ها فقط از نظر فنی قدرتمند نیستند، زیرساخت ها و وقایع خبری هم همین را نشان می‌دهند. مثلاً خطرات رو به رشد  ژئوپلیتیکی و اقتصادی بسیاری وجود دارد که دلیل آن افزایش عرضه پول توسط بانک های مرکزی، درگیری های تجاری بین قدرتهای بزرگ دنیا ، برگزیت و … است. در حالی که بسیاری هنوز بیت‌کوین را یک سرمایه خطرناک می دانند،  تعداد زیادی از تحلیلگران ، اقتصاددانان و سرمایه گذاران به این نتیجه رسیده اند که بیت کوین خودش را به عنوان یک ارز دیجیتال امن ثابت کرده است.

 همچنین تعداد موسساتی که در این صنعت فعالیت می کنند افزایش چشمگیری داشته است که  حاکی از خوشبینانه بودن آینده ارزهای مجازی است.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5149

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *