خرید اتریوم
اخبار ارز دیجیتال مقالات

پیش‌بینی صعود قیمت خرید اتریوم تا آخر سال 2019

پیش‌بینی صعود قیمت خرید اتریوم تا آخر سال 2019

پیش‌بینی قیمت کوتاه‌مدّت اتریوم برای سه‌ماهه آخر سال 2019- قیمت خرید اتریوم می‌تواند به 1200 دلار برسد.

پیش‌بینی 2019 قیمت خرید اتریوم: آیا امسال سرمایه‌گذاران می‌توانند هزار درصد سود کنند؟

ژوزه رازینسکی: تا پایان سال ۲۰۱۹ اتریوم به 1200 دلار می‌رسد.

ژوزه رازینسکی، بنیانگذارِ «JoeTechnologist.com» و رمزنگار محبوب و تأثیرگذار با بیش از 153هزار دنبال‌کننده توئیتری، پیش‌بینی می‌کند که امسال قیمت خرید اتریوم به 1200 دلار برسد. پیش‌بینی او بر مبنای پیشرفت تکنولوژیک اثبات مفهوم اتریوم است. به علاوه، اتریوم می‌تواند یک جامعه‌ی توسعه‌هنده‌ی بزرگ داشته باشد.

رازینسکی اظهار کرد: «اتریوم‌ یکی از واقعی‌ترین پروژه‌ها تا به امروز هستند. تقریباً همه‌ی سازمان‌های بزرگ در حال آزمایش این پلتفرم هستند.»

تام لی: رسیدن به قیمت 1900 دلار تا سه‌ماهه چهارم 2019 هدف‌گذاری شده است.

تام لی، رهبر پژوهشی در گروه مشاوران جهانیِ Fundstart، معتقد است که قیمت اتریوم پس از اُفت‌های شدید اخیر بالا می‌رود. او اطمینان دارد که ارز دیجیتال باید دوباره احیاء شود و ماه‌های فوریه- مارس بهترین زمان برای این اتّفاق است.

تام لی گفت: «بیت کوین و اتریوم در سال‌های آینده به بهترین دارایی‌های مؤثر تبدیل خواهند شد.»

خرید اتریوم

امّا در حالی که به نظر می‌رسد که پیش‌بینی 1900 دلار کمی اغراق‌آمیز است. تیم انکینگ، مدیرعامل Digital Capital Management، گفت که رسیدن به چنین قیمتی بعید به نظر می‌رسد، چرا که هیچ محرّکی برای هُل دادن اتریوم به 40 درصد از بالاترین قیمت همیشگی‌اش وجود ندارد. در واقع، توسعه‎دهنده‌های اپ اتریوم آن‌قدرها گسترده نیستند و برای تحقّق این موضوع باید نقش خیلی فعّالانه‌تری ایفاء کنند.

با این حال، به نظر می‌رسد که پیش‌بینی‌های یاد شده درمورد قیمت خرید اتریوم در سال 2019، در مقایسه با پیش‌بینی‌های نایجل گرین و برین شوستر، به واقعیت نزدیک‌تر باشند.

نایجل گرین: انتظار رسیدن قیمت خرید اتریوم به 2500 دلار و حتّی رشد بیشتر از آن را داریم

نایجل گرین، مدیر اجرایی گروه deVere پیش‌بینی می‌کند که قیمت خرید اتریوم ممکن است تا سال 2020 به 2500 دلار و حتّی بیشتر از آن برسد. این افزایش قیمت قابل توجّه، تحت تأثیر سه فاکتور اتّفاق خواهد افتاد:

⦁ تعداد پلتفرم‌هایی که از بلاک‌چین اتریوم استفاده می‌کنند، به شکل قابل توجّه و معناداری رو به افزایش هستند.
⦁ استفاده از قراردادهای هوشمند نیز افزایش یافته است.
⦁ کلود کامپیوتینگ هم در مسیر خود برای تمرکززدایی قرار دارد.
برای بالا بردن سطح آن، پذیرش گسترده اتریوم توسط بانک‌ها و دیگر مؤسسات مالی به یکپارچگیِ ETH کمک خواهد کرد.
وی افزود: «یکی دیگر از دلایل این افزایش قیمت، افزایش آگاهی روزافزون نسبت به ضرورت و تقاضای ارزهای دیجیتان و جهانی در یک دنیای جهانی‌شده و دیجیتالی‌شده است. انتظار می‌رود که اتریوم، جایگاه خود را به عنوان دوّمین ارز دیجیتال ارزشمند، در جهان تقویت کند.»

برین شوستر: 10هزار دلار به 100هزار دلار خواهد رسید؛ اگر اتریوم به عنوان ذخیره‌ی ارزش، جایگزین طلا شود
به نظرتان شبیه داستان‌های علمی است؟ رئیس شرکت Founder Solutiond این‌طور فکر نمی‌کند. درست است که جایگزین شدن طلا با ارز دیجیتال از سوی برخی از ناظران بازار جای بحث دارد، با این حال، عدّه‌ی زیادی فکر می‌کنند که بیت کوین باید ذخیره‌ی ارزش باشد.
ولی چنانچه اتریوم جایگاه خودش را پیدا کند چه؟ در آن صورت باید سقف بازار 10 تریلیون دلار باشد، که یعنی یک سکّه باید قیمتی حدود 100 هزار دلار داشته باشد!

منبع:u.today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *