اکسچنج Hodl Hodl
اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد اکسچنج Hodl Hodl به کاربران ایرانی بعد از تحریم لوکال بیت کونیز

اکسچنج Hodl Hodl که یک سرویس همتا به همتا (P2P) است به تازگی اقدام به ارائه تخفیف در کارمزد تراکنش ها برای کاربران ایرانی کرده است.این وبسایت به کاربران ایرانی اعلام کرده اگر تا اواسط ماه ژوئن میلادی -۲۵ خرداد ماه، ایرانیان در این سایت ثبت نام کنند از این تخفیف بهره مند خواهند شد. این اقدام بعد از انتشار خبر محدودیت دسترسی ایرانیان به سایت لوکال بیت کوینز (LocalBitcoins) انجام شده است.

طبق گزارش منتشر شده در وبسایت مدیوم؛ اکسچنج Hodl Hodl برای جذب کاربران ایرانی یک مارکت به زبان فارسی برای ایرانیان ایجاد کرده است و کاربران ایرانی میتوانند زبان کل وبسایت را به فارسی تغییر دهند. علاوه بر این کاربران میتوانند در کارمزد تراکنش ها نیز؛ شامل تخفیف شوند.

همچنین این پست یادآوری می کند تمام کاربرانی که تا اواسط ژوئن با کد ریفرال IRAN در اکسچنج Hodl Hodl ثبت نام کنند؛ به طور دائم کارمزد تمام تراکنش هایشان شامل ۰.۵۵ درصد تخفیف خواهد شد.

این حرکت اکسچنج Hodl Hodl پس از آنکه سایت لوکال بیت کوینز که یک صرافی ارزهای دیجیتال است، در پی فشار های دولت آمریکا اقدام به مسود کردن حساب کاربارن ایرانی کرد.

لوکال بیت کوینز اولین پلنفرمی نیست که به کاربران ایران سرویس نمیدهد، سایت لولکال بیت کوینز با تحریم کاربران ایرانی در کنار صرافی هایی مانند بایننس؛ بیترکس و شیپ شیفت قرار گرفت که آنها نیز به کاربران و آی پی های ایرانی هیچ سرویسی ارائه نمی دهند.

سایت Hodl Hodl یک گروه اختصاصی نیز برای کاربران ایرانی در تلگرام ایجاد کرده است زیرا بسیاری از گروه ها و کانال های تلگرامی در این حوزه، اجازه دسترسی با شماره ایران را نمی دهند.

منبع:cryptoglobe

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4927

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *