سامسونگ
اخبار ارز دیجیتال

پشتیبانی سامسونگ از شبکه ترون

جاستین سان بنیانگذار ترون امروز قرار است در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ حضور داشته باشد تا همکاری جدید شرکت خود و این غول مخابراتی (سامسونگ) را اعلام کند.

ترون در کیت توسعه نرم افزار (SDK) بلاک چین سامسونگ قرار خواهد گرفت که به کاربران کمک می کند تا کلیدهای خصوصی را مدیریت کنند. این SDK به کدنویس ها اجازه می دهد تا با استفاده از شبکه ترون، دسترسی مستقیمی از طریق دستگاه های سامسونگ به بلاک چین آن پیدا کنند.

هنوز مشخص نیست که این همکاری علاوه بر پشتیبانی از ترون در کیف پول سامسونگ، چه چیزی را برای کاربران ترون تغییر خواهد داد. پیش از اعلام این همکاری، جاستین سان در توییتر خود به یک همکاری بزرگ که باعث توزیع برنامه های غیرمتمرکز ترون و توکن آن به میلیون ها کاربر می شود صحبت کرده بود.

مرکز تحقیقات (Pew Research Center) تخمین زده است که در حال حاضر ۵ میلیارد نفر به دستگاه های تلفن همراه دسترسی دارند که فقط نیمی از آنها تلفن های هوشمند هستند. با توجه به اینکه سامسونگ جزء فروشندگان سخت افزار برتر در کنار اپل و هواوی است که هر دو سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار دارند، تصور اینکه حتی ۱ میلیارد کاربر می توانند به Samsung Blockchain Keystore دسترسی پیدا کنند قابل توجه است.

فراتر از کیف پول های تلفن همراه، دستگاه های سامسونگ باید دسترسی مستقیم به داده های بلاک چین ترون داشته باشند. از نظر تئوری، این امر باعث می شود که توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز dapp راحتتر بتوانند محصولاتی را برای کاربرانی که به کیف پول های شخص ثالث اعتماد ندارند ایجاد کنند.

جاستین سان این همکاری را نقطه عطفی برای ترون معرفی کرد. طبق آخرین گزارش ترون، تقریباً ۳.۹ میلیون حساب کیف پول Tron و حدود ۶۱۱ برنامه غیرمتمرکز dapp بر روی این شبکه وجود دارد.

جاستین سان در پیامی به CoinDesk گفت که این مشارکت کار را برای میلیون ها کاربری که از دستگاه های سامسونگ استفاده می کنند آسان تر می کند، زیرا توسعه دهندگان می توانند با استفاده از دستگاه های سامسونگ برنامه هایی ایجاد کنند.

جاستین سان به کوین دسک گفت:

با ادغام ترون و سامسونگ، کاربران دیگر نیازی به کیف پول شخص ثالث نخواهند داشت و توسعه دهندگان می تواند به محتوایی که در حال ساخت هستند متمرکز شود و تجربه‌ های بی نظیری برای کاربران نهایی فراهم کنند.

منبع:coindesk

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5838

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *