پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا
اخبار ارز دیجیتال

پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا

پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا ،غول خورده فورشی دیحیتال Overstock.com قصد دارد تا در این سال مقداری از مالیات خود را از طریق بیت کوین پرداخت کند

پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا

براساس اعلام Overstock.com در وب سایت خود در روز ۳ ژانویه، این خرده‌فروش امریکایی، اعلام کرده‌است که بخشی از مالیات تجاری خود را در ایالت اوهایو با استفاده از بیت کوین پرداخت خواهد کرد. این شرکت اولین شرکتی است که اقدام به پرداخت مالیات خود به صورت بیت کوین کرده است.

پرداخت مالیات به وسیله‌ی بیت‌کوین

خرده فروشی Overstock از ماه فوریه با استفاده از پلت فرم مالیات دهندگان ارزهای دیجیتال که اخیرا راه‌اندازی شده‌است (OhioCrypto.com)، مالیات بر فعالیت‌های تجاری (CAT) را با بیت کوین آغاز کرده‌است.

پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا

اوهایو (Ohio) اولین ایالت در آمریکا خواهد بود که به طور رسمی پرداخت مالیات از طریق بیت‌کوین(BTC) را می‌پذیرد. این ایالت در بیانیه ای اعلام کرد، کسب و کار‌هایی که قصد دارند مالیات خود را به وسیله‌ی بیت‌کوین پرداخت نمایند در اولین اقدام باید به وب‌سایت OhioCrypto.com مراجعه و فرایند ثبت نام را در آن انجام دهند تا مالیات‌ آنها از طریق بیت‌کوین پرداخت شود.

پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا


این سرویس در حال حاضر تنها برای کسب و کارها در دسترس است و برنامه‌هایی برای گسترش آن به عنوان یک گزینه برای افراد حقیقی نیز در آینده گزارش‌شده است.

مدیر عامل و موسس این شرکت، Patrick Byrne که یک علاقمند به صنعت رمزنگاری است در این اعلامیه گفت: پذیرش دولتی ارزهای دیجیتال و سایر فن‌آوری‌های در حال ظهور به همراه قوانین غیر محدود کننده بر این تکنولوژی ها، بهترین راه برای اطمینان از این است که آمریکا جایگاه ما را در خط مقدم اقتصاد جهانی در حال توسعه از دست ندهد.

پرداخت مالیات با بیت کوین در آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *