پذیرش بیت کوین در ETF
اخبار ارز دیجیتال

پذیرش بیت کوین در ETF به تاخیر افتاد

تصمیم SEC برای پذیرش بیت کوین در ETF به تاخیر افتاد

بر اساس اسنادِ عمومی که در روز سه‌شنبه ۲۴ جولای منتشر شد، تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC») مبنی بر پذیرش پذیرش بیت کوین در ETF (صندوق قابل معامله در بورس) به ماه سپتامبر موکول شده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) اعلام کرد که تصمیم خود را برای تصویب پنج ETF بیت کوین ( صندوق های معامله بورس) تا ماه سپتامبر به تاخیر انداخته است.

Direxion Investments پیشنهاد شد. این شرکت که ارائه دهنده ETF در بوستون می‌باشد ۵ پروپوزال پیشنهاد کرده است که یکی از آنها مربوط به این است که ETF مستقیما با قیمت بیت کوین در ارتباط باشد و چهار مورد دیگر در مورد تغییر قیمت آن می‌باشد.

نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) درباره‌ی پذیرش بیت کوین در ETF

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) درباره‌ی این موضوع اینگونه توضیح می‌دهد:

کمیسیون به این نتیجه رسیده است که به منظور پذیرش یا تصویب نکردن دوره طولانی‌تری را معین کند که زمان مناسبی برای هرگونه تغییر در این قانون داشته باشد. بر این اساس کمیسیون تاریخ ۲۱ سپتامبر را برای تصویب یا رد قانون پیشنهادی تعیین می‌کند.

بسیاری معتقدند که استقبال بازار در مورد ETF ها دلیل اصلی سیر صعودی قیمت ها در مارکت و افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین در هفته گذشته شد و اکنون قیمت آن از به بیش از 8000 دلار رسیده است.

شخصیت های برجسته و سرمایه گزاران بزرگ ارزهای دیجیتال بر این باورند که اکنون زمان مناسبی است برای سرمایه گذاری های سازمانی در این بازار.

مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Galaxy Digital Capital Management، اخیرا اظهار داشت که  در این مورد وی معتقد است که “حجم عظیمی از سرمایه گذاران سازمانی” به سمت اکوسیستم ارز دیجیتال روی می‌آورند و به زودی متوجه می‌‍شوند که بلاک چین مانند اینترنت یا Web 3.0 خواهد بود.

(پذیرش بیت کوین در ETF)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب از سراسر وب