ورود سامسونگ به صنعت استخراج ارز های دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

ورود سامسونگ به صنعت استخراج ارز

ورود سامسونگ به صنعت استخراج ارز ، بنا به گزارش های رسیده  SAMSUNG در تلاش برای ساخت سخت افزار مناسب برای ماینینگ ارزهای دیجیتال است.

سامسونگ

محبوبیت آلتکوین ها زمینه ساز ورود سامسونگ به صنعت استخراج ارز های دیجیتال

با محبوب شدن آلتکوین ها برای استخراج شرکت بزرگ سامسونگ نیز علاقه مند به ورود به این صنعت جدید و بزرگ استخراج ارزهای دیجتال است.هر چند آنها قبلا نیز با تولید تراشه های حافظه برای کارت های گرافیکی تجربه ای در زمینه ارزهای دیجیتال داشته اند.

چند ماه پیش نیز ، سامسونگ با مجتمع کردن سخت افزار های چندین گلکسی اس ۵ به منظور استفاده در استخراج ارزهای دیجیتال، برای نخستین بار وارد فضای استخراج ارز رمزها شد. در حالی که این پروژه‌ بیشتر جنبه‌ی آزمایشی داشت؛ اما اکنون به‌نظر می‌رسد که این شرکت برای بهره بردن از بازار پرتقاضای ارزهای دیجیتال، در حال کار روی سخت‌افزار تجاری برای ماینینگ ارزهای دیجیتال است.

سامسونگ

ورود سامسونگ به صنعت استخراج ارز های دیجیتال و تولید تراشه های ASIC

سامسونگ احتمالا تراشه‌های مورد بحث را فقط در اختیار  یک شرکت چینی تولیدکننده‌ی ابزارهای ماینینگ قرار می دهد.

در هفته های گذشته، مقالاتی نیز مربوط به انعقاد قراردادی بین سامسونگ و Baikal، شرکت روسی تولیدکننده‌ی سخت‌افزار ماینینگ بیت‌کوین برای تأمین تراشه‌های ASIC در فضای مجازی منتشر شد. این شنیده ها حکایت ازآن دارد که Samsung تنها تراشه ها را خواهد ساخت و مشارکت دیگیری در تولید دستگاهای استخراج ندارد.

سامسونگ

در حال حاظر شرکت Bitmain، یکی از تولید کنندگان ASIC، را می توان بعنوان یک شرکت انحصاری در زمینه ساخت این دستگاه ها دانست.

سامسونگ

Bitmain ماینرهای کارآمدی را در این صنعت ارائه می دهد . با این حال، یک محصول خوب از Samsung می تواند این رقیب را به سرعت از صحنه خارج کند. Bitmain با TSMC که یک شرکت تولید تراشه تایوانی است کار می کند. Samsung رقیب مستقیم و جدی TSMC خواهد بود، رقابتی که می تواند منجر به ساخت کامل دستگاه های ASIC توسط سامسونگ شود. امری که شاید پایانی باشد بر انحصار شرکت Bitmain.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *