ورود بلاک چین به صنعت گیم
اخبار ارز دیجیتال

ورود بلاک چین به صنعت گیم

ورود بلاک چین به صنعت گیم ، بلاکچین اتریوم به کنسول های بازی PS4 سونی راه پیدا کرد.

صنعت جدید بازی های مبتنی بر بلاک چین گامی بزرگ در راستای ارائه توکن های غیر قابل تعویض یا به عبارتی NFTها از طریق کنسول پلی استیشن ۴ است.

ورود بلاک چین به صنعت گیم

arcade distillery، یک توسعه دهنده بازی که بازی های مختلفی را برای PS Vita، PS4، Xbox One و Nintendo Switch ایجاد می کند، به دنبال راه اندازی یک بازی جدید برای پلی استیشن ۴ است که این بازی مبتنی بر بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

ورود بلاک چین به صنعت گیم

شکارچیان طاعون (Plague Hunters) یک بازی یک نفره RPG استراتژیک همراه با برخی لحظات مبارزه های تن به تن است و عاقبت با موفقیت در جاده طاعون ختم می شود. این بازی که به صورت رایگان و با امکان معامله فرد به فرد در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با وجود داشتن عناصر بسیار زیادی از تکنولوژی بلاک چین از تمامی مراحل فنی شرکت سونی و ضوابط پلی استیشن عبور کرده است.

ورود بلاک چین به صنعت گیم

این اولین بار است که یک بازی  بلاک چینی به این حد از کیفیت و موفقیت دست می یابد. همانند سایر بازی های مبتنی بر بلاک چین، دارایی های و امکانات داخل بازی شکارچیان طاعون  شامل مراحل، اسلحه ها و موارد دیگر به NFT ها متصل می شوند.

arcade distillery در توصیف بازی شکارچیان طاعون می گوید:

ارتش شکارچیان خود را بسازید. آنها را آموزش دهید و آماده نبرد کنید. شکارچیان خود را در بازار مبتنی بر بلاک چین با دیگر بازیکنان داد و ستد کنید.

شکارچیان طاعون در سه ماه نخست سال ۲۰۱۹ ابتدا برای کنسول ps4 روانه بازار خواهد شد و در ادامه نیز نسخه های Nintendo Switch و PC پس از آماده شدن به بازار عرضه خواهند شد. این شرکت همچنین به دنبال توسعه این بازی بر روی  پلتفرم های دیگری مانند تلفن همراه و Xbox One است.

(ورود بلاک چین به صنعت گیم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *