وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند
اخبار ارز دیجیتال

وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

پیام رسان وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند.

مدیر عامل شرکت وایبر اعلام کرد که وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند : ارز دیجیتال راکوتن (Rakuten) از سال آینده میلادی در این پیام رسان اجتماعی فعالیت خواهد کرد.

مدیرعامل پیام رسان وایبر(») در این گفتگو گفت : در حال بررسی قوانین حوزه ارزهای دیجیتال هستیم و قصد داریم در سال ۲۰۱۹ میلادی ارز دیجیتال خود را در شبکه‌ پیام‌رسان فعال نماییم.

وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

او در ادامه سخنان خود گفت : شرکت راکوتن به عنوان یکی از شرکای شرکت وایبر اعلام کرد که ارز دیجیتال راکتون را طبق برنامه‌ای که در ماه فوریه سال جاری میلادی اعلام کرده بود، راه اندازی می کند. مدیر عامل این شرکت ژاپنی گفت:شرکت ما در حال کار بر روی راکوتن کوین است که یک ارز دیجیتال تلقی و توسط اکوسیستم راکوتن پشتیبانی می شود.

وی تصریح کرد این ارز دیجیتال می تواند در سال ۲۰۱۹ میلادی برای کابران روسی پیام‌رسان وایبر راه اندازی شود و به مرور در تمام کشورها قابل استفاده باشد.

همچنین وی گفت : راکوتن کوین می‌تواند در وایبر معامله شود. این سکه در کیف الکترونیکی وایبر ارائه خواهد شد و می تواند به روبل، دلار و یورو داد و ستد شود و کاربران به زودی قادر خواهند بود که راکوتن کوین‌ها را ارسال یا دریافت و آنها را در مقابل روبل، دلار و یورو معامله کنند؛ ضمن اینکه داد و ستد این سکه به روبل و انتقال آن به حساب های بانکی بستگی به قوانین روسیه دارد.

وایبر قصد دارد که پلتفرم بازرگانی الکترونیکی خود را در روسیه در سه ماه پایانی سال جاری میلادی راه اندازی کند.

وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

در حال حاظر یکی از شرکا و حامیان Rakuten باشگاه فوتبال barcelona می باشد.

در مقاله های قبل نیز به دو پیام رسان دیگر اشاره کرده بودیم که آنها نیز در پی ساخت رمز ارزهای مخصوص خود می باشند و یا به نحوی در تلاش برای ارتباط با دنیای ارزهای دیجیتال را دارند.در هر صورت یکی از مزایایی که این پیام رسان ها دارند وجود کاربران زیادی است که این خود می تواند روند پیشرفت اهداف آن شرکت ها را نسبت به دیگر رقبا چندین برابر کند.

تلگرام یکی دیگر از این پبام رسان ها بود که چند ماه قبل طی دو مرحله فروش خصوصی خود مبلغی معادل 1.7 میلیارد دلار سرمایه جذب کرد.سرمایه ای که به گفته مدیران این شبکه برای ساخت شبکه بلاکچین اختصاصی تلگرام و به دنبال آن تولید ارز دیجیتال TON می باشد.

در چند هفته قبل نیز خبری از پیام رسان لاین شنیدیم در مورد ایجاد یک صرافی ارزهای دیجیتال در شبکه نرم افزار پیام رسان لاین.مدیران این پیام رسان نیز برای این هدف خود یک صرافی ارزهای دیجیتال را در دست توسعه دارند به نام BITTBOX که به گفته مدیران این شبکه از ابتدای ماهی جولای در اختیار کاربران قرار دارد.

(وایبر ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *