صرافی بیتفینکس
اخبار ارز دیجیتال

واکنش صرافی بیتفینکس به اتهامات جدید

صرافی بیتفینکس (Bitfinex) در واکنش به اتهامات اخیر دادستان کل نیویورک در خصوص ناتوانی این صرافی در پرداخت بدهی‌ها، اعلام کرد که این اظهارات پر است از اشتباهات و ادعاهای دروغین. بیتفینکس این اظهارات را در نامه‌ای نوشته و روز ۲۷ آوریل در قالب ایمیل به کاربران خود ارسال کرد.

سقوط بازار ارزهای دیجیتال در واکنش به اتهامات جدید تتر و صرافی بیتفینکس

مدیرعامل صرافی بیتفینکس، این نامه را امضا کرده است. در این نامه بیان می شود مواردی که علیه این صرافی ادعا شده، شامل شکایت مدنی و یا کیفری نیستند.

به طور خاص، ما می‌خواهیم به شما اطمینان بدهیم که اتهام از دست دادن ۸۵۰ میلیون دلار، قاطعانه غلط است.

این صرافی در این نامه بیشتر توضیح می دهد که این سرمایه‌ها، در حقیقت، در اختیار حوزه‌های قضایی مختلفی از جمله لهستان، پرتغال، انگلستان و ایالات‌متحده‌ی آمریکا قرار گرفته و محافظت می‌شوند. علاوه بر آن، این صرافی همچنین ادعا می کند که به منظور آزادسازی این وجوه، به طور فعالانه در حال تلاش بوده و مطمئن است که می‌تواند برای دستیابی به این هدف، استدلال‌های قانع‌کننده‌ای را ارائه دهد. علاوه بر آن، بیتفینکس اشاره کرد:

و اطمینان داشته باشید که ما به شدت با اظهارات اشتباه دادستان کل نیویورک در این پرونده‌ی ساخته شده برخورد خواهیم کرد.

Lasly, Velde مدیر عامل صرافی بیتفینکس ادعا می کند که این صرافی همکاری نزدیکی با قانون‌گذاران در سراسر جهان دارد و کاربران را تشویق می‌کند تا به سؤالات باقی‌مانده در خصوص وی و یا دیگر اعضای ارشد این صرافی پایان داده و به حل ان کمک کنند.

بر اساس گزارش‌های کوین تلگراف، دو تن از سهامداران صرافی بیتفینکس اذعان داشتند که از اتهامات واردشده به این صرافی از سوی دادستان کل ایالت نیویورک، نگران نیستند. مدیر ارشد مالی این صرافی به یکی دیگر از سهامداران گفته است که به چند هفته زمان نیاز دارد و سرمایه‌ها آزاد خواهند شد.

داده‌های ثبت‌شده در بلاک چین نشان می‌دهند که اوایل این هفته، این صرافی، سرمایه‌هایی را به ارزش تقریباً ۹۰ میلیون دلار، از کیف پول سرد خود برداشت خارج و به کیف پول های ناشناس دیگر انتقال داده است.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4745

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *