هک شدن یک صرافی کره ای
اخبار ارز دیجیتال

هک شدن یک صرافی کره ای (Coinrail)

یکی از مهم ترین تیترهای خبری امروز :هک شدن یک صرافی کره ای (Coinrail)

هک شدن یک صرافی کره ای (Coinrail لینک) .این صرافی که در در بین 100 صرافی برتر ارزهای دیجیتال قرار دارد صبح امروز هک شد و توکن های مختلفی از این صرافی به سرقت رفته است.

طبق گفته های مدیران این صرافی، بیش از 2.6 میلیارد توکن در مجموع به ارزش بالغ بر 20 میلیون دلار از این صرافی به سرقت رفته است که در این بین توکن NPXS بیشترین مقدار توکن سرقت شده را دارد.

هک شدن یک صرافی کره ای (Coinrail) و انتقال توکن های سرقتی به یک صرافی غیرمتمرکز.

بر اساس تحقیقات انجام شده توکن های سرقتی به یک کیف پول اتریوم و سپس به صرافی غیرمتمرکز IDEX منتقل شده اند.

پس از این اتفاق تیم PundiX در همکاری با صرافی Coinrail و مقامات کره ای اقدام به مسدود سازی کلیه تراکنش های NPXS کردند و صرافی IDEX نیز تا اطلاع ثانوی ترید این توکن را متوقف و برداشت آن را معلق کرده است.

البته توجه به این نکته ضروری است که NPXS هک نشده و کسانی که خارج از Coinrail این توکن را نگه داشته اند متحمل هیچ ضرری نشده و جای هیچ نگرانی نیست.
با توجه به اینکه ظاهرا توکن های سرقتی توسط IDEX بسته شده اند احتمالا به زودی و پس از انجام تحقیقات به صرافی و صاحبان آن برگردنده خواهد شد.

هک شدن یک صرافی کره ای

PundiX یک سیستم ارائه دستگاه های pos و کارت بانکی xpass هست که با ایده  استفاده آسان هر فروشگاه برای خرید و فروش  و ارائه خدمات خود در قبال دریافت کریپتوکارنسی مشغول به فعالیت است. دستگاه های XPOS و کارت بانکی XPASS هر دو از محصولات این توکن می باشند.

هک شدن یک صرافی کره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب از سراسر وب