همکاری مروگر brave با HTC
اخبار ارز دیجیتال

همکاری مروگر brave با HTC

همکاری مروگر brave با HTC ،مرورگر بریو به عنوان مرورگر پیش فرض گوشی HTC Exodus که یک گوشی مبتنی بر سیستم بلاک چین است، انتخاب شد و راه را برای استفاده کاربران از توکن BAT هموار می کند.

بت (BAT) یک توکن ارز دیجیتال است که از طریق آن کاربران می توانند به ازای اطلاعات و تبلیغاتی که در این مرورگر تماشا می کنند توکن بت دریافت کنند. در حال حاضر این ارز دیجیتال تنها با مرورگر بریو (Brave) سازگار است.

همکاری مروگر brave با HTC


امروز Brendan Eich مدیر عامل شرکت BAT و Brave و خالق زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت درباره
همکاری مروگر brave با HTC اعلام کرد که بریو به عنوان مرورگر پیش فرض  
گوشی جدید Exodus 1 به کار گرفته می شود.

همکاری مروگر brave با HTC

او در حساب توییتر خود گفت:


ما از همکاری با HTC در سری گوشی Exodus و انتخاب Brave به عنوان مرورگر پیش فرض این گوشی همراه بسیار خوشحال هستیم.

اچ‌تی‌سی اکسدس ۱

بر اساس مشخصات این گوشی که عبارتند از نمایشگر ۶ اینچی، چیپ ست کوالکوم اسپندراگون ۸۴۵ و سیستم عامل اندروید ۸٫۱ ، HTC Exodus 1 به نظر یک گوشی همراه معمولی است. با این وجود چیزی که باعث تمایز این تلفن همراه می شود مطابقت آن با مجموعه ای از ویژگی های 
blockchain و cryptocurrency است.


هر Exodus 1 نقش یک نود را در شبکه بلاک چین HTC ایفا می کند. هدف این گوشی همراه آن است که امکان ذخیره سازی و ایجاد معاملات ایمن ارز دیجیتال را برای کاربران فراهم کند. این گوشی همراه همچنین از طریق کیف پول زیون (Zion) که در داخل گوشی است، از ارزهای دیگری مانند بیت کوین، لایت کوین، اتر و ارزهای برپایه ERC-721 پشتیبانی می کند.

Phil Chen، رییس بخش غیرمتمرکز سازی گوشی HTC به این موضوع اشاره کرد که نسخه کنونی آزمایشی و بتاست و برای انجام یک سری آزمایش مورد بررسی است. در صورت موفقیت آمیز بودن این روند، نسخه اصلی برای عرضه عمومی در دسترس همه قرار خواهد گرفت.

به گفته چن، یکی از اهداف ساخت این تلفن ایجاد دسترسی و امکان داد و ستد مالی برای آن ۱-۲ میلیارد نفر در جهان است که دسترسی به حساب بانکی و یا
خدمات مالی ندارند. علاوه بر این، حتی سازمان ملل متحد نیز به این تلفن همراه علاقه مند است.

همچنین بخوانید:

گوشی مبتنی بر بلاک چین اچ‌تی‌سی

تلفن همراه بر پایه بلاک چین

گوشی های بر پایه بلاک چین


به گفته سازندگان این گوشی یک محصول بتا است و با توجه به سوابق دیگر محصولات مرتبط با بلاک چین، اولین نسخه از یک تلفن مرتیط با بلاک چین نیز ممکن است یک تجربه کاربری کمتر از ایدآل باشد.

براساس وبسایت HTC، کاربران می توانند این گوشی را به قیمت تقریبا 1000 دلار خریداری و یا معادل آن بیت کوین، اتریوم یا لایت کوین پرداخت کنند. عرضه عمومی این موبایل در این ماه اتفاق خواهد افتاد.

تاثیر این همکاری بر Brave

از ماه جولای، مرورگر بریو بیش از ۳٫۱ میلیون کاربر فعال داشت و این تعداد به طور پیوسته در حال افزایش است. بسته به تعداد خط تلفن های اکسدس (Exodus) که در بازار خرده فروشی فروخته می شوند، تعداد کاربران مرورگر brave نیز به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

در نتیجه، استفاده بیشتر از
مرورگر brave به معنای کاربران بیشتری است که می توانند از توکن BAT استفاده کنند. به گفته این شرکت، با توجه به وضعیت اولیه تلفن جدید، معلوم نیست آیا این مشارکت تاثیر قابل توجهی بر پذیرش بت در سال 2019 خواهد داشت یا خیر.

(همکاری مروگر brave با HTC)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *