ترون
اخبار ارز دیجیتال

همکاری ترون و Band Protocol بر روی اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز

ترون از ۲۶ آگوست در یک روند صعودی است. این روند صعودی به علت صعود به بالای یک الگو در هفته‌ی گذشته است. از آن زمان قیمت در حال رشد است و فروشندگانی که در سطوح ۰.۰۲۴ دلار، ۰.۰۲۶ دلار و ۰.۰۲۸ دلار جمع شده بودند را پراکنده کرده است.

جفت ارز TRX/USD همچنان در روند صعودی است و قیمت در محدوده‌ی ۰.۰۳ دلار قرار دارد. فیبوناچی ۶۱.۸٪ از اوج ۰.۰۳۲۵ دلار نقش حمایتی دارد. انتظار میرود که سطح ۰.۰۳ دلار به یک سطح حمایتی تبدیل شود تا گاوها بتوانند قیمت را تا ۰.۰۳۵ دلار افزایش دهند.

سیگنال‌های اندیکاتورهایی مانند RSI و MACD همچنان صعودی است. این بدان معناست که در کوتاه مدت TRX به بالای ۰.۰۳ دلار برسد. اکنون RSI در حدود ۷۰ است و MACD صعودی است و در منطقه‌ی مثبت قرار دارد. اگر SMA50 بتواند SMA200 را کاملاً قطع کند، این میتواند سیگنالی برای رشد بیشتر باشد. از طرف دیگر اگر قیمت ریزش کند، سطوح ۰.۰۲۸ دلار و ۰.۰۲۶ دلار نقش حمایتی دارند.

همکاری ترون و Band Protocol

این همکاری روز گذشته به سرعت در بازار پخش شد و دلیل صعودی شدن ترون است. این دو شرکت بلاکچین برای پشتیبانی از اوراکل غیرمتمرکز امن و تأیید شده برای تأمین انرژی اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز و برنامه های غیرمتمرکز رشد پروتکل Band Band، با یک دیگر همکاری میکنند.

این خبر برای ترون هنوز قسمت بیرونی کوه یک زیر آب است، زیرا بنیانگذار آن، جاستین سان، روز گذشته اعلام کرد که برنامه‌های بزرگی برای ترون و سایر توکن‌های مبتنی به آن مانند BTT و JST دارد. احتمالاً جاستین سان و Band Protocol این چهارشنبه یک جلسه پرسش و پاسخ خواهند داشت.

منبع:fxstreet

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6754

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *