ارز دیجیتال تلگرام
اخبار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال تلگرام

ارز دیجیتال تلگرام

تلگرام در نظر دارد تا فناوری بلاک‌چین اختصاصی خود را راه‌ اندازی کند و نیز ارز رمزنگاری اختصاصی خود را در اختیار علاقمندان قرار دهد. این پلتفرم بر پایه سیستم بلاک چین و ارزهای دیجیتال و همچنین پشتیبانی از پرداخت داخلی می باشد که پیش بینی می شود به خاطر پیوندی که با پیام رسان تلگرام دارد بلا فاصله مورد پذیرش مردم قرار گیرد.

برگ برنده ی ارز دیجیتال تلگرام

تلگرام قصد دارد از محبوبیت بالای خود و همچنین۱۸۰ میلیون کاربر خود به عنوان یک عنصر شتاب دهنده برای راه اندازی این بلاک چین جدید استفاده کند، تا پذیرش ارز دیجیتال تلگرام  و این کریپتوکارنسی از سمت عموم مردم را یک گام به جلو ببرد.

ارز دیجیتال گرام

تخمین استقبال از ارز دیجیتال تلگرام

«شبکه آزاد تلگرام» به اختصار TON و دارای ارز دیجیتال به نام GRAM یک بلاک چین نسل سوم خواهد بود . که به دلیل اینکه عموم مردم از تلگرام در کار های روزمره خود استفاده میکنند و داری بازار مصرف بسیار بزرگی است به صورتی که فقط در ایران حدود 40 میلیون کاربر از این اپلیکیشن پیام رسان استفاده میکنند ،پس گمان می رود که فروش ارز دیجیتال تلگرام نسبت به بیت کوین و اتریوم و سایر رقبا با پیامد های گاه مثبت و گاه منفی بیشتری روبرو خواهد بود.

ارز دیجیتال گرام

ایجاد کوین داخلی ، قابلیت خرید و فروش ارز دیجیتال و همچنین بازاری با این حجم جهانی کاربران تلگرام و مهمتر از آن متعهد نبودن تلگرام در قبال سران کشورها (تلگرام خود را شامل هیچ قانونی در هیچ کشوری نمی داند.به صورتی که تنها راه برای اعلام شکایت های کاربران و یا کشورها فقط از طریق شبکه اجتماعی توئیتر میباشد) به علاوه سیستم درون پرداخت تلگرام ، که تلگرام را از هر دولت یا بانکی بی‌نیاز می کند. همه اینها نکاتی هستند که کشورهایی مانند ایران ، روسیه ، انگلستان و چندین کشور دیگر را نگران آینده اقتصاد کشورشان میکند.

ارز دیجیتال گرام

تلگرام می‌خواهد با استفاده از TON و GRAM ، به یک ابزار پرداخت بر پایه‌ی کریپتوکارنسی تبدیل شود . تقریبا همانند پیام رسان وی‌ چت ، وی چت اکنون به بیش از یک اپلیکیشن برای چت تبدیل شده و حالا یک سیستم جدید پرداخت در چین محسوب می‌شود.

وجه تمایز ارز دیجیتال تلگرام با سیستم پرداخت وی چت

چیزی که  در این مرحله تلگرام را از وی چت متمایز میکند این است که : با اینکه پرداخت در داخل وی‌چت برای خیلی از سرویس‌ها می‌تواند بسیار سریع و آسان باشد، اما این سیستم هنوز هم متمرکز است. یک پلتفرم غیرمتمرکز مانند TON می‌تواند امنیت و انعطاف پذیری بسیار بیشتری به همراه داشته باشد.

2 پاسخ به “ارز دیجیتال تلگرام

  1. بله واقعا نمیدونم چرا وقتی تلگرام ایران رو تحریم کرده از خرید این ارز ولی مردم ما هیجان زیادی دارن برای خرید ارز تلگرام..تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *