نئو neo چیست ؟
معرفی ارزهای دیجیتال

نئو NEO چیست

neo چیست و چگونه کار میکند؟

neo چیست : این پروژه در کشور چین و ابتدا در سال ۲۰۱۴ با عنوان AntShares عرضه شد یک پلتفرم Blockchain و ارز رمزنگاری شده است که امکان توسعه دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند را فراهم می کند.

neo چیست : نئو از مکانیسم توافق (Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT استفاده می کند و می تواند تا ۱۰،۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند. توکن های NEO را می توان برای تولید توکن های GAS سرمایه گذاری کرد که به عنوان سوخت این پلتفرم محسوب می شود؛ یعنی جهت پرداخت کارمزد محاسبات یا توسعه قراردادهای هوشمند در شبکه NEO استفاده می شود.

neo جیست

 

neo چیست؟

سکه ای دیگر که بر روی پلتفرم نئو اجرا می شود GAS نام دارد.

NEO قابل تقسیم نیست، بنابراین استفاده از آن برای پرداخت کارمزدها دشوار است. اما GAS قابل تقسیم است و به عنوان روش پرداخت جهت استفاده از قراردادهای هوشمند و معاملات استفاده می شود. کارمزدهای Gas به نمایندگان اعطا می شود؛ آنها کاربرانی هستند که معاملات Blockchain را معتبر می کنند.

neo چیست

 

ویژگی های شبکه neo چیست

علاوه بر قابلیت های پروتکل مرکزی، تیم توسعه دهنده Neo در حال اجرای تعدادی پروژه جانبی است که مزایای مختلفی را به اکوسیستم Neo می دهد:

1.Neo به نوسعه دهندگان این اجازه را می دهد تا قراردادهای هوشمند را بر روی زبان های محبوب مانند #C و جاوا کدنویسی کنند. مزیت داشتن زبان های برنامه نویسی کاربر پسند این است که به کاربران اجازه می دهد تا با Blockchain نئو ارتباط برقرار کنند.

2.NeoX اجازه می دهد تا معاملات فراتر از Blockchain اجرا شوند.

NeoFS.3 مختص تقسیم بندی فایل های بزرگ و توزیع در سراسر شبکه است.کاربران می توانند میزان مطمئن بودن فایلها را مشخص کنند. فایل هایی با قابلیت اطمینان کم می توانند با حداقل هزینه ذخیره و بازیابی شوند. با پرداخت کارمزد بالاتر، داده ها را می توان در گره های قابل اطمینان ذخیره کرد.

4.NeoQS یکی از بهترین نقاط قوت نئو می باشد.کامپیوترهای کوانتومی امنیت ارزهای رمزنگاری را تهدید می کنند. Neo از مکانیزم رمزنگاری مبتنی بر شبکه استفاده می کند که آن را (NeoQS (Safe Quantum Safe می نامد و به حملات رایانه های کوانتومی مقاوم است. به احتمال زیاد، کامپیوترهای کوانتومی و محاسبات کوانتومی در آینده نزدیک سیستم های رمزنگاری را تحت تأثیر قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *