موانع سرمایه گذاری وال‌استریت
اخبار ارز دیجیتال

موانع سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین

موانع سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین ،نبود ابزار قابل معامله در بورس مانع از سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین می‌شود.

Ed Tilly مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی بورس اوراق بهادار شیکاگو (CBOE) اعلام کرد که برای پیوستن موسسات سرمایه گذاری وال استریت به فضای ارز دیجیتال، نیاز به ایجاد اسناد قابل معامله در بورس (ETN) برای بیت کوین می باشد.

موانع سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین

در این گزارش اد تیلی اعلام کرد که : رشد بیت کوین در بازارهای فهرست شده هم چنان به دلیل کمبود یک محصول تجاری برای استفاده سرمایه گذاران mom and pop متضرر است. به گفته وی، معاملات آتی بیت کوین به دلیل فقدان اوراق یا اسناد قابل معامله در بورس مربوط به بیت کوین برای استفاده مشتریان خرده فروشی، شاهد رشد قابل توجهی نبوده است.

mom and pop به سرمایه گذاران غیر حرفه ای اما مستقلی گفته می شود که با حجم معاملات پایین و توسط تعداد کمی کارمند مشغول به فعالیت هستند.

در این گزارش بیشتر در این باره توضیح داده شده است که معاملات آتی و اسناد قابل معامله در بورس هر دو برای ارائه دسترسی به سرمایه گذارارن وال استریت مهم هستند.

موانع سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین

برا اساس این گزارش وی توضیح داد که سرمایه گذاران معمولی در مقایسه با معاملات آتی دسترسی بیشتری به اسناد قابل معامله در بورس دارند، زیرا موانع ورود آن ها نسبت به سایر سرمایه گذاران کمتر است. او در ادامه گفت:

قدرت ایجاد چنین آینده‌ای، داشتن اسناد قابل معامله در بورس است که برای سرمایه‌گذاران خرد به مراتب جذابیت بیشتری دارد و موسسات سرمایه گذاری می توانند این ریسک را از بازارهای آتی فهرست شده حذف کنند. […] از آنجا که با توجه به وجود نداشتن این بخش یا معرفی اسناد یا محصولات قابل معامله در بورس برای بیت کوین، این ارز دیجیتال هر روز مبادله می شود، اما اصل داستان این نیست.

بر اساس گفته های مدیر ارشد اجرایی بورس اوراق بهادار شیکاگو (CBOE) مقامات تنظیم کننده هنوز محصولات قابل معامله در بورس از جمله صندوق های ETF برای بیت کوین را نپذیرفته اند، زیرا نمی توانند در بازاری که کنترل آن در دستشان نیست در برابر تقلب و کلاهبرداری از سرمایه گذاران محفاظت کنند.

موانع سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین

پیش از این برایان کلی به عنوان یکی از تحلیلگران شبکه سی‌ان‌بی‌سی و کارآفرینان حوزه ارز دیجیتال اعلام کرده بود که ETF بیت کوین شانسی برای پذیرش در سال ۲۰۱۹ ندارد.

همچنین، شرکت ارائه‌‌دهنده شاخص‌‌های رمز ارزی تحت عنوان Bitwise Asset Management اخیرا پیشنهاد راه اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس برای بیت کوین را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارائه داده است.

موانع سرمایه گذاری وال‌استریت در بازار بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *