بیت کوین SV
اخبار ارز دیجیتال

مهم: تراکنش های بیت کوین SV به شدت دستکاری می شود

تیموتی پیترسون (Timothy Peterson) از شرکت مشاوره ای Cane Island درباره یافته های اخیر کوین متریکس (Coinmetrics) درباره تراکنش های بیت کوین SV توییت کرده و بیان کرده است که این تراکنش ها، سطح بالایی از معاملات شستشو (واش ترید) را نشان می‌دهد.

بیت کوین اس وی (Bitcoin SV) که مخفف عبارت Bitcoin Satoshi Vision یا چشم انداز ساتوشی است، در تاریخ 26 نوامبر به مارکت کپ اضافه شده است.

نسخه ساتوشی ویژن بیت کوین یا نسخه کلاهبرداری بیت کوین؟

بیت کوین SV

طبق گزارش Coinmetrics، بیت کوین SV، ارز رمزنگاری شده ای که توسط کریگ رایت به وجود آمده است، به نظر می‌رسد دارای اطلاعات تراکنش به شدت دستکاری شده است. بیت کوین SV از زمان پیدایش به شدت بحث برانگیز بوده است، نه تنها به این دلیل که به عنوان یک فورک بحث برانگیز ایجاد شده است که منجر به آشوب در بلاک چین بیت کوین کش شده، بلکه به دلیل حضور کریگ رایت و کالوین آیر در این پروژه.

تیموتی پیترسون با بررسی این اطلاعات خاطرنشان کرده است که میانگین مقدار تراکنش ها بر بستر زنجیره بیت کوین SV کمتر از یک دهم سنت است. به علاوه، این شبکه در حال حاضر گزارش داده است که هر روز تقریبا ۷۰۰,۰۰۰ تراکنش از این تراکنش های کوچک را پردازش می‌کند.

از این موضوع فقط می‌توان دو نتیجه گرفت. یا اینکه از بیت کوین SV روزانه برای پردازش تقریبا یک‌ میلیون ریزپرداخت استفاده می‌شود که رقم به مراتب بالاتری نسبت به شبکه لایتنینگ است، یا حجم معاملات توسط ربات های معاملاتی برای فعالیت های جعلی به طور کاذب افزایش می‌یابد. با در نظر گرفتن اینکه فقط ۴۰,۶۵۲ آدرس کیف پول فعال BSV وجود دارد، بسیار بعید است که این تراکنش ها واقعی باشند.

آیا مردم از بیت کوین SV استفاده می‌کنند؟

کریگ رایت سالهاست که ادعا می کند ساتوشی ناکاموتو خالق ناشناس بیت کوین است اما نتوانسته این ادعا را ثابت کند. وی نتوانسته است مدارک کاملی برای اثبات ادعای خود ارائه دهد و بسیاری از مدارکی که ارائه داده است نامعتبر می‌باشد.

با وجود اطلاعات جدید که نشان می‌دهد این تراکنش ها در زنجیره بیت کوین SV جعل شده اند، این سوال پیش می‌آید که واقعا از این زنجیره تا چه مقدار استفاده می‌شود. اکثر تراکنش های داخل زنجیره بیت کوین SV از یک برنامه پیش بینی آب و هوا انجام می‌شود، به طوری که ۹۶ درصد تراکنش ها از این برنامه است.

بیت کوین SV مدعی است که برنامه های مختلف بسیار زیادی دارد، اما به نظر می‌رسد که فقط برنامه پیش بینی آب و هوا در این شبکه فعال است و استفاده می‌شود. حتی کاربرد این برنامه نیز مشکوک است و تحلیلگران بیان می‌کنند که این برنامه صرفا اطلاعات را از سایت اطلاعات آب و هوا دریافت می‌کند و بر روی بلاک چین بیت کوین SV می‌نویسد. و مسلما اینجور نیست که کاربران علاقه بسیار زیادی به این برنامه داشته باشند و دائما از این برنامه برای پیگیری پیش بینی آب و هوا استفاده کنند.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6219

منبع:bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *