مقیاس پذیری اتریوم
اخبار ارز دیجیتال

مقیاس پذیری اتریوم کمتر از 24 ماه هزار برابر می شود

Joseph Lubin، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم در باره آپدیت بلاک چین اتریوم گفت، مقیاس پذیری اتریوم طی ۱۸ الی ۲۴ ماه، ۱,۰۰۰ برابر خواهد شد. او در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف در ۱۱می این سخنان را بیان کرد.

لوبین تاکید کرد توسعه‌ای که باعث چنین افزایش قابل ملاحظه‌‌ای در مقیاس پذیری اتریوم می شود، آپدیت اتریوم ۲ است که Serenity نیز نامیده می‌شود. او توضیح داد که این توسعه به ۴ مرحله تقسیم شده است و ۸ گروه در حال حاضر در حال توسعه کلاینت‌هایی برای زنجیره جدید هستند.

آینده روشن مقیاس‌ پذیری اتریوم

طی چند ماه، ما باید یک شبکه آزمایشی کاملا عملیاتی داشته باشیم و احتمالا تا پایان سال جاری، مرحله 0 صفر اتریوم 2.0 را کاملا عملیاتی کرده‌ایم.

Joseph Lubin

لوبین توضیح داد که راه‌های متعددی وجود دارد که در آن زنجیره جدید می‌تواند به زنجیره قدیمی متصل شود. و اشاره می کند که امکان توکن‌های اتر می توانند از شبکه قدیمی به جدید منتقل شوند و ممکن است مکانیسم‌های دو طرفه وجود داشته باشد.

لوبین همچنین در مورد نگرانی‌های مساله اثبات سهام (PoS) گفت: برای تضمین و اطمینان از دوام آن، این توسعه قبل از شروع به پیاده‌سازی‌ کاملا توسط تیم‌ها مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است. او گفت ویژگی‌های جدید به این زنجیره افزوده می‌شوند تا آن را برای موارد استفاده بیشتر سازگار سازد، به عنوان مثال به تراکنش های خصوصی اشاره کرد.

همانطور که کوین تلگراف در اوایل هفته گذشته گزارش داد، مدیرعامل شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Messari، پیش‌بینی کرده بود که انتقال به سمت اتریوم 2.0 تا سال ۲۰۲۱ اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین Preston Van Loon، یکی از بنیان‌گذاران شرکت توسعه شاردینگ Prysmatic Labs، هفته گذشته اعلام کرد که شبکه آزمایشی beacon برای اتریوم 2.0 در حال حاضر فعال است.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4869

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *