صرافی بیترکس Bittrex
صرافی ها

صرافی بیترکس Bittrex

معرفی صرافی بیترکس Bittrex

صرافی بیترکس Bittrex یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال است که تعداد زیادی از معاملات ارز را با بیت کوین و اتریوم انجام می دهد ، صرافی بیترکس دارای امنیت بسیار خوبی با تأیید هویت دو مرحله ای است. کارمزدهای معاملاتی در این صرافی 0.25% از مبلغ خرید هر ارز است و برداشت ها با کسر کارمزد شبکه آنی است.

Bittrex ( لینک ) تقریبا 90 درصد ارزهای دیجیتالی را از معروفترین آنها و گاها جدیدترین های این عرصه ، برای مبادله و خرید و فروش در لیست خود دارد.

صرافی بیترکس Bittrex و کاربران ایرانی

با همه خوبی هایی که این صرافی دارد ولی نکته قابل تأمل این است که بیترکس در ۲۰ مهر ۱۳۹۶،‌ بدون هیچ اخطار یا هماهنگی قبلی ، تمام مبالغ کاربران ایرانی رو بلوکه و حدود دو ماه بعد از آن کلا آی پی ایران را برای ورود به صرافی مسدود کرد. نکته ای که شاید تا هم اکنون نیز دلیل واقعی آن از سوی مدیران این صرافی بیان نشده است.

صرافی بیترکس Bittrex

قوانین در صرافی بیترکس Bittrex

بیترکس نیز مانند اغلب صرافی های متمرکز حق اعمال تغییرات در قوانین و ضوابط استفاده از سرویس خود را در هر زمانی، محفوظ می داند. بر اساس این حق این صرافی می تواند هر زمانی که به یک حساب کاربری مشکوک شد، آن را به مدت نامحدود و یا به صورت موقت ، مسدود نماید.

نادیده گرفتن حقوق کاربران در صرافی بیترکس Bittrex

متاسفانه با بد عهدی ها و گاها بد رفتاری های این صرافی مخصوصا با کاربران ایرانی ، در زمان بلوکه کردن حساب ها ، که از جمله آنها می توان به نادیده گرفتن تمامی حقوق کاربران مانند بن کردن حساب های ایرانی از Slack: Team Messaging یا جواب های همیشه تکراری و یکسان و نامفهوم آنها برای بلاک کردن حساب ها و از این نظیر.. در حال حاظر کار با این صرافی پیشنهاد نمی شود.

ارز مانیتور

5 پاسخ به “صرافی بیترکس Bittrex

  1. پس به نظر شما در حال حاظر کار کردن با صرافی بیترکس توصیه نمی شود؟

    1. بله در حال حاضر این صرافی با کاربران ایران مشکل دارد و در قوانین خود صریحا بیان کرده است که از ارائه خدمات به کاربران ایرانی معذور است.اما کاربرانی هستند که با قبول ریسک ، با استفاده از vps و راه های غیر اصلی وریفای کردن اکانت ، هنوز هم در این صرافی مشغول هستند..که به هیچ وجه توصیه نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *