شریک بانکی تتر
اخبار ارز دیجیتال

معرفی شریک بانکی تتر

معرفی شریک بانکی تتر

مدیران تتر (USDT) در طی بیانیه‌ای به تاریخ اول نوامبر، اعلام کرد ند که شریک بانکی جدیدی پیدا کرده اند و با مهر تأییدی بر شایعات موجود، مشخص شد که شریک اعلام‌شده، بانک Deltec » در باهاماس است.

شریک بانکی تتر

تتر پس از جدا شدن از موسسهٔ مالی Noble Bank که شریک مالی قبلی این شرکت بود، تحت تبلیغات منفی و اتهامات زیادی قرارگرفته بود، در بیانیهٔ منتشرشده اعلام کرده است که تمام موجودی این توکن، توسط دلار امریکا، پشتیبانی می‌شود.

شریک بانکی تتر

در این بیانیه ذکرشده است: تمامی توکن های USDT موجود در بازار، به‌طور کامل توسط دلارهایی که به‌طور امن در حساب‌های بانکی ما پس‌انداز شده‌اند، پشتیبانی می‌شوند.

با وجود اینکه خبر این معامله از چندین هفته پیش، عمومی شده بود، شرکت تتر توضیح داد که این بانک پس از بررسی دقیق شرکت، موافقت خود را برای این سپرده‌گذاری اعلام کرده است. همچنین در ادامهٔ این بیانیه ذکر شده است که:

این بررسی، به‌ویژه شامل تجزیه‌وتحلیل فرآیندهای مالی، سیاست‌ها و روند کلی، بررسی کامل سابقهٔ سهامداران، ذی‌نفعان نهایی و کارمندان شرکت تتر، و ارزیابی توانایی ما برای حفظ پشتیبانی دلاری توکن ها در هرلحظه، و سیاست‌های مدیریتی خزانهٔ تتر بوده است.

پس از پخش شایعات گسترده‌ای در رابطه با پرداخت بدهی صرافی Bitfinex، و اینکه رئیس اجرایی هر دو نهاد، مشترک است، میزان مبادلات USDT در بازار ارزهای دیجیتال، به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش‌یافته بود.

در همین حال، صنعت ارزهای باثبات، در ماه‌های اخیر شاهد رشدی با سرعت‌بالا بوده و جریان کوچکی از رقابت ارزهای باثبات مبتنی بر دلار امریکا به وجود آمده، که در ماه اکتبر، مسیر خود را به صرافی‌های مطرحی چون OKEx و Huobi هموار نموده‌اند.

بیشتر بخوانید : تتر بی‌ثبات تر از همیشه

ارز دیجیتال با ثبات چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *