انت ماینر
اخبار ارز دیجیتال استخراج ارز

مشخصات انت ماینر سری 17 شرکت بیت‌مین

انت ماینر S17 شرکت بیت‌مین با توان محاسباتی 53 تراهش

در تاریخ ۸ آوریل، شرکت سازنده تجهیزات استخراج بیت‌مین، از مشخصات آخرین سری تولیدات این کمپانی بنام انت ماینر سری۱۷ پرده‌برداری کرد. این شرکت ادعا می‌کند که این سه ماینر جدید بیتکوین می‌توانند بیش از ۵۰ تریلیون هش بر ثانیه محاسبات را فرماندهی کرده و امروزه تقریباً از همه دستگاه‌های موجود پیشی بگیرند.

تجهیزات استخراج جدید در سری ۱۷، شامل Antminer S17 Pro، Antminer S17 و Antminer T17 می‌شود. به گفته‌ی بیت‌مین، این سه دستگاه، پیشرفته‌ترین استخراج‌کنندگان بیت کوین و بیت کوین کش تحت الگوریتم SHA 256 هستند.

هر سه نوع مدل‌ها با استفاده از تراشه‌های ۷ نانومتری BM1397 ساخته شده‌اند که کارآمدتر از تراشه‌های ۷ نانومتری قبلی این شرکت هستند.

دستگاه های استخراج بیت کوین و قدرت هرکدام از آنها (s9-s11-s15)

بر اساس گزارش ها، Antminer S17 Pro دارای دو نوع ۵۳TH/s و ۵۰ TH/s با سه حالت مختلف استخراج است که به مشتریان اجازه سفارشی‌سازی بیشتر برای تغییر تنظیمات در جهت تطبیق با الزامات استخراج مختلف را می‌دهد. هر دو مدل در حالت توربو دارای توان مصرفی ۴۵J/TH ، تحت حالت معمولی با توان ۳۹.۵ J/TH و در حالت کم قدرت نیز با ۳۶ J/TH عمل می‌کنند.

طبق گفته بیت‌مین، دو مدل استاندارد انت ماینر های S17s توان مصرفی ۴۵ ژول بر تراهش را با استفاده از حالت عادی دارند، در حالی که حالت کم قدرت فقط در ۴۲ ژول بر تراهش استفاده می شود.

شرکت بیت‌مین در سپتامبر سال گذشته از اولین تراشه استخراج ۷ نانومتری خود با توان مصرفی ۴۲ J/TH رونمایی کرد. کمی بعدتر در نوامبر ۲۰۱۸، این شرکت دستگاه‌های استخراج S15/T15 خود را که با تراشه‌های ۷ نانومتری مجهز شده بودند را عرضه کرد. آن‌ها ادامه‌دهنده‌ی نسل تراشه‌های ای‌سیک ۷ نانومتری BM1397 و دستگاه‌های استخراج انت‌ماینر سری ۱۷ هستند.

این شرکت ادعا کرده است که نسل دوم تراشه‌های استخراج ۷ نانومتری BM1397 به کار رفته در دستگاه‌های استخراج سری ۱۷ در مقایسه با سری قبلی ۲۸.۶ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی خواهند کرد. ممکن است S17 و S17 Pro  نسبت به سری‌های S15 بین ۲۶ تا ۳۶ درصد صرفه‌جویی انرژی داشته باشند.

بیت‌مین اشاره کرد که تراشه‌های BM1397 در ساختار مدار با قدرت کم بهبود یافته‌اند که باعث می‌شود دستگاه‌های استخراج S17 بسیار موثرتر و کارآمدتر باشند. علاوه بر این، S17 Pro مجهز به یک سیستم خنک‌کننده جدید شده است.

این سیستم از خنک‌کننده دوگانه S15 استفاده می‌کند، با این تفاوت که مسیر باد به نصف کاهش می‌یابد، اختلاف دمای ورودی و خروجی دستگاه کمتر می‌شود و در نتیجه عملکرد بهبود می‌یابد.

یانکسین (Yanxhin)، مدیر محصول جدید سری انت ماینر S17 شرکت بیت‌ مین در مصاحبه با Odaily، دو ویژگی مصرف انرژی پایین و عملکرد پیشرفته را از مزیت‌های اصلی این دستگاه‌ها بیان کرد.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4595

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *