مرورگر بریو
اخبار ارز دیجیتال

مرورگر بریو قابلیت استفاده از Dash را در این مرورگر اضافه کرد

مرورگر بریو به عنوان یک گزینه سپرده گذاری و خروج (Withdrawal) ارز دیجیتال دش (Dash) را اضافه می کند.

مرورگر بریو یک مرورگر تحت بلاک چین با خصوصیات حفظ حریم خصوصی است که بر محافظت از اطلاعات کاربران متمرکز است. بریو رویکردی کاملا متفاوت با مرورگرهای سنتی دارد که اطلاعات کاربران را استخراج کرده و این اطلاعات را به ازای دریافت مبالغ هنگفت به شرکت های تبلیغاتی می‌فروشند.

مرورگر بریو بر اساس میزان زمانی که کاربران صرف مشاهده سایت ها می‌کنند به آنها پاداش می‌دهد. کاربران در ازای تماشای این تبلیغات توکن بت (BAT) دریافت می‌کنند.

آغاز اهدای توکن بت در قبال مشاهده تبلیغات در مرورگر بریو

ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن، BAT- Basic Attention Token چیست

کاربران مرورگر بریو پس از دریافت توکن بت می‌توانند از پلتفرم (Uphold) برای تبدیل این توکن به ارزهای موجود استفاده کنند. هرچند در این پلتفرم فقط چند ارز دیجیتال وجود دارد که دش یکی از آنها می‌باشد.

تقاضاهای رو به رشد برای شبکه ها و راهکارهای خصوصی

در سراسر اینترنت، آگاهی روز افزونی در خصوص محافظت از حریم خصوصی در حال شکل گیری است. این موضوع با افزایش خدمات محافظت از حریم خصوصی در میان پلتفرم های تعاملی که امروزه در اینترنت وجود دارد مشهود است.

افزایش آگاهی عمومی در مورد محافظت از حریم خصوصی در سیستم عامل های تعاملی که امروزه در اینترنت وجود دارد کاملا مشهود است. برنامه های پیام رسان رمزنگاری شده با افزایش محبوبیت مواجه اند و برنامه‌هایی نظیر تلگرام، واتس اپ، وایبر، داست و چندین برنامه دیگر در حال پذیرش و استفاده از سیستم رمزنگاری همتا به همتا می‌باشند.

فراتر از برنامه های پیام رسان، استفاده کلی از اینترنت و توسعه های اجتماعی سیاسی اخیر نشان می دهد که شبکه های خصوصی در فضای مجازی از چه اهمیتی برخوردارند. در آخرین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ماجرای فاش شدن ایمیل ها، بیانگر اهمیت این شبکه ها می‌باشد.

چندین رخداد دیگر نیز وجود دارد که از نظر اهمیت و تأثیرگذاری، حتی در سطح شخصی نیز متفاوت است. ریسک کلاهبرداری و امنیت عمومی باعث شده است که مردم به روش ها و شبکه های خصوصی برای انجام فعالیت خود تمایل بیشتری داشته باشند. بنابراین، افزایش آگاهی و پذیرش فناوری های ارتباطی مبتنی بر حریم خصوصی تعجب آور نیست.

مرورگر بریو یک مرورگر مبتنی بر بلاک چین است. سایر پلتفرم ها نظیر VPN ها و برنامه های مجهز به رمزنگاری که اشاره شد نیز در حال محبوبتر شدن می‌باشند. به منظور حفظ ماهیت خصوصی این پلتفرم ها، شبکه های خصوصی در تراکنش ها بسیار مهم می‌شوند. در اینجاست که ارتباط دش با موضوع مطرح شده را می‌توان مشاهده کرد.

حفظ حریم خصوصی داده ها یک عنصر ضروری در اکوسیستم اینترنتی امروز است ویژگی Privatesend در پروتکل Dash کاربران را قادر می سازد تا معاملات خود را به صورت کاملا خصوصی انجام دهند.

منبع:dashnews

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5042

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *