مرورگر اپرا با کیف پول ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

مرورگر اپرا با کیف پول ارزهای دیجیتال

مرورگر اپرا با کیف پول ارزهای دیجیتال: مرورگر اپرا (Opera) مجهز به کیف پول ارزهای دیجیتالی شد.

مرورگر اپرا (») اولین مروگر اینترنتی است که در داخل خود مرورگر ،دارای یک کیف‌پول ارزهای دیجیتال خواهد بود،این مرورگر ابتدا در نسخه بتا در دسترس قرار می گیرد.

نرم افزار مرورگر جدید اپرا این امکان را می دهد تا بیش از 240 میلیون کاربر این مرورگر بدون دانلود کردن هرگونه اپلیکشن های واسط، به تراکنش‌ های ارزی خود بر مبنای ارزهای دیجیتال بپردازند.

گفته های تیم توسعه در باره مرورگر اپرا با کیف پول ارزهای دیجیتال:

توسعه دهندگان تاکیید کردند که این کیف‌پول براساس سیستم قفل اندروید عمل می‌کند، در نتیجه برای انجام تراکنش و استفاده از این کیف‌پول، نیازی به تعبیه یک PIN یا رمزعبور جدید نخواهد بود.

Charles Hamel یکی از مدیران این پروژه می گوید:

داشتن یک کیف‌پول ارزهای دیجیتال در یک مرورگر، می‌تواند تجارب پول نقد را به دنیای پرداخت‌های آنلاین وارد کند و این کار فرصت‌های جدیدی را برای تجار و تولید کنندگان محتوا ایجاد خواهد کرد.

مرورگر اپرا با کیف پول ارزهای دیجیتال

نسخه‌ی بتای این مرورگر در حال حاضر تنها از اتریوم، توکن های ERC-20 و ERC-721 پشتیبانی می کند. اما طراحان این اپلیکیشن بعد از انجام آزمون‌‌ها روی این نسخه و برگزاری نظرسنجی از کاربران، امکان پشتیبانی از تمامی ارزهای دیجیتال را فراهم می کنند.

این کیف‌پول ارزهای دیجیتال به صورت پیش‌فرض از API های Web3 که به اتریوم مرتبط هستند نیز پشتیبانی می‌کند. توسعه دهندگان این نرم‌افزار امیدوارند که این امر باعث تشویق توسعه‌ دهندگان نرم‌افزار‌های غیرمتمرکز (dapps) باشد.

مدیران این پروژه عقیده دارند :

ما اعتقاد داریم که دنیای وب امروز می‌تواند رابطی برای دست‌ یابی به وب غیر متمرکز فردا باشد. با تبدیل شدن به اولین مرورگر جهان که به سطح Web 3.0 رسیده است، ما قصد داریم تا فعالیت‌های خود را ادامه داده و دسترسی اینترنتی به آینده را محقق سازیم. ما امیدواریم که این کار بتواند رمزارزها را از مرحله‌ی صرفا خرید برای سرمایه‌گذاری به سمت استفاده‌ از ارزهای دیجیتال به منظور پرداخت های عادی و تراکنش‌های روزانه توسط کاربران سوق دهد.

(مرورگر اپرا با کیف پول ارزهای دیجیتال)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *