ایردراپ بیت تورنت
اخبار ارز دیجیتال

مرحله‌ی دوم ایردراپ بیت تورنت

مرحله‌ی دوم ایردراپ بیت تورنت (BTT) توسط مدیرعامل ترون اعلام شد.

در حال حاضر مرحله‌ی دوم ایردراپ بیت تورنت (BTT) توسط ترو‌ن در حال تهیه است. شبکه‌ی ترون قرار است در این مرحله‌ی ایردراپ که در تاریخ ۱۱ام مارس برگزار می شود، در مجموع به دارندگان رمزارز TRX بیش از ۹۹۰ میلیون توکن BTT به صورت ایردراپ اهدا کند.

ایردراپ بیت تورنت

همانطور که اشاره شد این دومین مرحله‌ای است که ترو‌ن اقدام به توزیع توکن‌های BTT در بین دارندگان رمزارز ترون (TRX) به صورت رایگان می کند. تمام کیف‌پول‌های رمزارزی رسمی که قبل از تاریخ ۱۱ مارس و زمانی که ارتفاع بلاک ترو‌ن به ۶/۶ میلیون برسد اگر توکن های TRX را در کیف پول خود داشته باشند واجد شرایط برای دریافت ایردراپ هستند.

بیشتر بدانید در مورد توکن بیت تورنت: ارز دیجیتال مبتنی بر ترون توسط بیت تورنت ایجاد شد

بنیاد بیت‌تورنت (BitTorrent) اعلام کرد قبل از تاریخ ۱۱ام مارس، یک لیست مناسب از همه‌ی افرادی که برای شرکت در ایردراپ واجد شرایط هستند تهیه و تصویری از دفاتر کل TRX منتشر خواهد کرد. پس از این مرحله، ایردراپ بعدی توکن‌های BTT در روز ۱۱ام فوریه سال ۲۰۲۰ رخ خواهد داد.

جاستین سان مدیرعامل ترون هفته‌ی گذشته با انتشار یک بیانیه‌‌ اعلام کرد که ترو‌ن قرار است با پشتیبانی و مشارکت‌های بیشتر، بیش از ۱ میلیارد کاربر فعال را به شبکه‌ی بیت‌تورنت و اکوسیستم ترون وارد کند.

ایردراپ بیت تورنت

شبکه‌ی ترون در ماه فوریه و قبل از توزیع اولین ایردراپ، افزایش سریع تعداد کاربران حساب های جدید را تجربه کرده است. به طور معمول انتظار می‌رود که در این مرحله نیر تعداد بیشتری کاربر برای دریافت توکن‌های رایگان بیت تورنت (ایردراپ بیت تورنت) به شبکه‌ی ترون بپیوندند.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4415

منبع:zycrypto

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *