JPM Coin
اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل ریپل: هیچکس از رمز ارز JPM Coin استفاده نخواهد کرد

مدیرعامل ریپل: هیچکس از رمز ارز JPM Coin استفاده نخواهد کرد.

براد گارلینگ‌هوس (Brad Garlinghouse) مدیرعامل رپیل، در گفت‌‌ وگوهای بعد از اجلاس بلاکچین در اتاق بازرگانی دیجیتال واقع در واشنگتن و در ابتدای صحبت هایش از جی پی مورگان بخاطر ساخت استیبل کوین خودش تمجید کرد و بلافاصله بعد از این سخنان، احتمال مقبولیت این محصول توسط دیگر بانک‌‌ها را زیر سوال برده و کاربرد آن را مورد انتقاد قرار داد.

آقای گارلینگهوس طی گرد‌همایی بلاک‌چینی Digital Commerce D.C در واشنگتن ایالات متحده، اعلام کرد که از نظر او ورود یک موسسه‌ی مالی بزرگ همچون JPMorgan Chase به صنعت رمزارزی «عالی» است. وی در ادامه گفت: «اما این تنها چیز خوبی است که در رابطه با این موضوع وجود دارد

در واقع گارلینگهوس طی سخنرانی خود در رابطه با آینده‌ی رمزارز JPM Coin اظهار شک و تردید کرد؛ این درحالیست که شرکت تحت کنترل آقای گارلینگهوس از شرکت‌های مالی بزرگ جهان دعوت به عمل آورده تا از تکنولوژی دفاتر توزیع شده‌ی(DLT) آن‌ها و مواردی که باعث استفاده از رمزارز بومی این شرکت یعنی رمزارز ریپل (با نماد XRP) می‌شود، برای انجام عملیات پرداخت خود استفاده نمایند.

در کنفرانس دیگری که هفته‌ی گذشته برگزار شده بود، آقای گارلینگهوس یادآور شد:

من در حال مصاحبه با شخصی بودم که از طرف بانک Morgan Stanley در آنجا حضور داشت و از او پرسیدم آیا این بانک قرار است که از رمزارزهای JPM Coin استفاده کند؟ و او جواب داد «احتمالا نه». بنابراین کدام موسسه‌ی مالی قرار است از رمزارزهای JPM Coin استفاده کند؟ احتمالا جواب این سوال هیچکدام است.

از این رو آقای گارلینگهوس توضیح داد که یک بانک با ایجاد رمزارزهای پایدار خودش در واقع باعث ایجاد شدن مشکلاتی می‌شود که فناوری دفاترکل توزیع شده باید آن را حل کنند.

وی در ادامه گفت:

او گفت: آیا نیاز است این همه کوین مختلف داشته باشیم؟ آیا اکنون باز هم با عدم توانایی ارتباط متقابل روبرو هستیم؟ گارلینگهوس حتی در ادامه بلاکچین و ایده‌‌ی توکنیزه کردن پول‌‌های فیات را نیز زیر سوال برد و گفت وقتی باز هم قرار است همه چیز روی کاغذ بیاید و ثبت شود، دیگر چه نیازی به این کار وجود دارد؟

او ادامه داد: اگر یک دلار سپرده‌‌گذاری کنید، به جای آن یک JPM‌‌ Coin به شما می‌‌دهند که پس از عبور از دفتر کل جی پی مورگان می‌‌توانید آن را خرج کنید. چه فرقی می‌‌کند؟ از همان یک دلار استفاده کنید! من نمی‌‌فهمم وقتی دوباره باید آن را به شکل دلار خرج کنید، چه نیازی به بلاکچین وجود دارد؟ به راستی این پروسه چه مشکلی را حل می‌‌کند؟

منبع:coindesk

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4470

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *