صرافی کوین بیس
اخبار ارز دیجیتال

مبادلات توکن ERC 20 در صرافی کوین بیس

صرافی کوین بیس مبادلات توکن های برپایه استاندارد ERC-20 را آغاز کرد

صرافی کوین بیس (CoinBase) واقع در سانفرانسیسکو ، با انتشار پستی به تاریخ ۱۶ اکتبر، در وبلاگ خود اعلام کرد که مبادلات ارز ۰X با نشان اختصاری (ZRX) که اولین توکن ERC-20 این صرافی است، آغاز شده است.

صرافی کوین بیس در ۱۱ اکتبر خبری مبنی بر راه‌اندازی پشتیبانی ارز ZRX را منتشر کرد ولی مبادلات وابسته به این ارز را منوط به ایجاد نقدینگی کافی اعلام کرده بود.

در حال حاضر کاربران صرافی کوین بیس، قادر به خرید، فروش، دریافت و ذخیره ZRX در وب‌سایت Coinbase.com و همچنین برنامه‌های iOS و اندروید خود بوده و توکن ZRX در اکثر مناطق، به‌جز ایالت نیویورک، در دسترس خواهد بود.

بر اساس اعلام پیشین صرافی کوین بیس در ماه جولای، صرافی کوین بیس در حال گمانه‌زنی برای افزودن ZRX در میان توکن های دیگری ازجمله کاردانو (ADA)، زی کش (ZEC)، استلار (XLM) و توکن (BAT) به پلتفرم خود بوده است.

صرافی کوین بیس

پیش از این نیز در ماه مارس، صرافی کوین بیس برنامه خود را برای پشتیبانی از توکن های ERC-20 را اعلام، و خاطرنشان کرده بود که پس از ارزیابی فاکتورهایی مانند نقدینگی، ثبات قیمت و سایر معیارهای سلامت بازار، ممکن است تصمیماتی در مورد افزودن هرکدام از ارزهای زیرمجموعه ERC-20 که به صرافی GDAX اضافه شده‌اند، گرفته شود.

در زمان نگارش این مطلب، بر اساس اطلاعات CoinMarketCap، مبادلات توکن ZRX در حدود قیمت ۰٫۸۳ دلار انجام می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، شاهد رشد ۱۷٫۳۸ درصدی بوده است. ارزش این آلت کوین پس از انتشار اعلامیه کوین بیس، تا ۰٫۸۵ دلار نیز افزایش یافت. حجم کل بازار این ارز ۴۶۴ میلیون دلار است. در حالی که حجم مبادلات روزانه آن در زمان تهیه این خبر، ۴۶٫۵ میلیون دلار می‌باشد.

(مبادلات توکن ERC 20 در صرافی کوین بیس)

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *