بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

مایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین به ۲۰ هزار دلار نرسد با آن خداحافظی می‌کنم

طی دو هفته گزشته جامعه‌ی رمزارزها نسبت به بازارهای دیگر باز هم خوش‌بینانه عمل کرده و اغلب سرمایه‌گذاران معتقد‌اند که در آ‌ینده قیمت رمزارزها به ویژه بیت کوین به افزایش روبرو خواهد شد.

مایک نووگراتز(Mike Novogratz) مدیرعامل بانک تجارت رمزارز گلکسی دیجیتال(Galaxy Digital) و یکی از طرفداران خوش‌بین بیت کوین، یک بار دیگر موضع خوش‌بینانه‌ی خود را نسبت به بزرگ‌ترین رمزارز بازار بیان نمونه و پیش‌بینی کرده است که تا پایان سال ۲۰۲۰، بیت کوین دوباره قیمت 20 هزار دلار ی خود را به دست خواهد آورد.

وی در مصاحبه‌ای که در روز ۲ام آوریل انجام داده است، به مخاطبان اطمینان داد که قیمت هر واحد بیت کوین تا قبل از اکتبر ۲۰۲۰ حداقل باید دوبرابر شده باشد.

آخرین پیش‌بینی یا افزایش قیمت

درحالیکه آقای نووگراتز پیش از این هم چندین مرتبه در رابطه با قیمت بیت کوین در آینده‌ی نزدیک پیش‌بینی‌های دیگری نیز ارائه داده بود، اما این بار با تاکید اعلام نموده که در صورت عدم افزایش قیمت بیت کوین و عدم ثبت رکوردهای جدید در سال ۲۰۲۰، ممکن است او برای همیشه از بیت کوین دست بکشد. وی توضیح داد:

امسال سال بیت کوین است، و اگر تا پایان سال قیمت این رمزارز بالا نرود، من ممکن است برای همیشه آن را کنار بگذارم.Mike Novogratz

پیش‌بینی‌های جدید آقای نووگراتز در شرایطی صورت گرفته که بازار رمزارزها پس از سک سقوط ناگهانی در ماه مارس و کاهش قیمت بیت کوین تا سطح ۳۶۰۰ دلاری، اکنون به ثبات رسیده و بیت کوین توانسته با آغاز یک روند بهبود و ثبات ارزش به نقطه‌ی ۷۲۰۰ دلاری بازگردد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت هر واحد رمزارز بیت کوین حدود ۶۷۰۰ دلار می‌باشد، که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته یک افزایش ۳/۲ درصدی را به ثبت رسانده است.

نووگراتز عاشق پیش‌بینی کردن است

این صحبت‌های مایک نووگراتز اولین پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه‌ی او نسبت به بیت کوین و بازار رمزارزها نیست. در واقع، نووگراتز به دلیل پیش‌بینی‌های نادرست در رابطه با قیمت بیت کوین شناخته شده است، که باعث شده نام او در کنار اسامی دیگری همچون تیم درپر(Tim Draper) و جان مک‌آفی(John McAfee) قرار بگیرد.

وی سال گذشته تصریح کرد که علاقه‌ی سازمان‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی باعث خواهد شد که قیمت بیت کوین پیش از پایان سال ۲۰۱۹ به سطح ۲۰ هزار دلاری خواهد رسید.

منبع: cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6381

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *