فروش بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

ماینرها علاقه ای به فروش بیت کوین های خود ندارند

طبق اطلاعات ارائه شده توسط گلس نود (Glassnode)، انتقال های بیت کوین از آدرس ماینرها طی یک ماه گذشته کاهش یافته است و علاقه ای به فروش بیت کوین های خود ندارند.

یکی از تحلیلگران بیت کوین گفته است که ماینرهای قویتر تصمیم گرفته اند بیت کوین های خود را حفظ کنند، در حالی که ماینرهای ضعیف تر که بیت کوین های کمتری برای فروش دارند، نکته مثبتی برای افزایش قیمت بیت کوین می‌باشند.

فروش بیت کوین

کمک به افزایش قیمت

معیار جدید گلس نود به اسم “تاثیر خروجی ماینرها” برای این موضوع طراحی شده است که نشان می دهد ماینرها چه زمانی وارد دوره فروش می‌شوند.

این معیار حاصل تقسیم مقدار بیت کو‌ین های باقی مانده در آدرس ماینرها بر میانگین سالانه آن می‌باشد.

این نسبت به کمترین مقدار خود از ماه دسامبر ۲۰۱۸ نزدیک می‌شود که در آن زمان، قیمت بیت کو‌ین به کف قیمت ۳۱۰۰ دلار رسیده بود.

پس از هاوینگ سوم بیت کوین که در تاریخ ۱۱ می رخ داد، خروجی کوین ها به کمتر از میانگین ۳۶۵ روز گذشته کاهش یافت و به کاهش خود نیز ادامه داد.

این مقدار در حال حاضر ۷۸ درصد کمتر از سال گذشته است که در آن زمان، قیمت بیت کو‌ین به بالاترین مقدار خود در سال ۲۰۱۹ یعنی ۱۳,۷۷۷ دلار رسید.

فروش بیت کوین

این بزرگترین فروش ماینرها نیست

در تاریخ ۴ ژوئن، سختی ماینینگ بیت کو‌ین ۹.۲۹ درصد کاهش یافت و باعث آسودگی بعضی از ماینرهایی شد که ضربه سختی از کاهش ۵۰ درصدی پاداش بلاک دریافت کرده بودند.

هرچند اگر ماینرهای تحت تاثیر قرار گرفته تصمیم به نقد کردن کوین های خود طی چند ماه آینده بگیرند تا هزینه های خود را پرداخت کنند، یادآوری این نکته بسیار مهم است که دیگر بزرگترین نیروی فروش نیستند.

طبق توضیحات ویلی وو تحلیلگر معروف، صرافی ها اکنون با نقد کردن کارمزدهای خود می‌توانند فشار بیشتری بر بازار وارد کنند.

منبع:u.today

hort link : https://arzmonitor.com/?p=6537

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *