قیمت بیت کوین پس از نصف شدن پاداش
اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین پس از نصف شدن پاداش به 55 هزار دلار خواهد رسید

یکی از بنیان‌گذاران شرکت (Morgan Creek) پیش بینی کرده قیمت بیت کوین پس از نصف شدن پاداش استخراج در ماه می 2020 به 55 هزار دلار برسد.

جیسون ای ویلیامز، یکی از بنیان‌گذاران و شریک صندوق مورگان کریک دیجیتال و همکار آنتونی پامپلیانو، تحلیلگر رمز ارزها در توییتر به این موضوع اشاره کرده است. او می‌گوید پس از نصف شدن پاداش بیت کوین در سال آینده، ارزش این بازار در مجموع به یک تریلیون دلار خواهد رسید، بدین معنی که قیمت بیت کوین به 55 هزار دلار صعود خواهد کرد.

نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین نزدیک است

رویداد قبلی هاوینگ یا نصف شدن پاداش ماینینگ در سال 2016 اتفاق افتاد. مورد بعدی (این اتفاق هر چهار سال یک بار رخ می‌دهد) برای سال 2020 برنامه‌ریزی شده است. این بدین معنی است که پاداش ماینرها برای هر بلوک جدید تولیدشده نصف می‌شود، بنابراین بیت کوین کمیاب‌تر و نسبت به قبل کندتر به بازار تزریق خواهد شد.

بسیاری از کارشناسان رمز ارزها در باره قیمت بیت کوین پس از نصف شدت پاداش استخراج شرط‌بندی کرده‌اند و عقیده دارند که شاهد افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین خواهیم بود. افرادی مانند جان مک آفی و تیم دراپر نیز پیش‌بینی‌های خودشان را داشته‌اند. مک آفی تاکید می‌کند که قیمت بیت کوین در دسامبر 2020 به یک میلیون دلار می‌رسد.

یکی از تحلیل گران فعال در توییتر نیز با نام کاربر PlanB پیش‌بینی کرده که پیش از نصف شدن پاداش استخراج در ماه می سال آینده، قیمت هر بیت کوین به 55 هزار دلار می‌رسد.

بلوک 600.000 ام بیت کوین استخراج شده است

جمعه هفته گذشته یک روز به خصوص بود، روزی که بسیاری از فعالان این حوزه خبر دادند که بلاک 600 هزارم بلاک چین بیت کوین استخراج شده است. این یعنی تنها سه میلیون بیت کوین باقی مانده است و 18 میلیون بیت کوین پیش از این استخراج شده است.

برخی معتقدند این واقعیت در کنار نصف شدن پاداش ماینینگ باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد.

منبع:u.today

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5820

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.