قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین در 2019 رشد خواهد کرد

قیمت بیت کوین در 2019 رشد خواهد کرد

مدیر عامل بیت پی (BitPay)، پلتفرم پرداختی بیت کوین، می گوید به هیچ وجه نگران نوسانات کاهشی قیمت بیت کوین و همچنین نزول ارزش بازار نیست. سانی سینگ انتظار دارد که در سال آینده به دلیل حضور سرمایه گذاران سازمانی و ارائه محصولات مبتنی بر بلاک چین، قیمت بیت کوین  تا ۱۵ هزار و حتی۲۰ هزار دلار افزایش یابد.

قیمت بیت کوین

او در ادامه بیان می کند که پذیرش رایج بیت کوین در سرتاسر جهان را نشانه ای از شناخته شدن این برند می‌داند و در این خصوص به بلومبرگ گفت، ما نباید بیش از حد معطوف قیمت شویم زیرا مواردی که پشت صحنه این بازار رخ می‌دهد مهم تر هستند.

مدیر عامل بیت پی همچنین گفت، تا زمانی که سرمایه گذاران سازمانی همراه با محصولات خود پا به این بازار نگذارند انتظار تغییرات قابل توجهی در قیمت بیت کوین چه افزایشی و چه کاهشی را ندارد.

به عنوان مثال، او به شرکت خدمات مالی فیدلیتی (Fidelity) اشاره کرد و گفت این شرکت اعلام کرده است یک زیر مجموعه کریپتویی جهت حفظ و معامله ارزهای دیجیتال راه اندازی خواهد کرد. سانی سینگ همچنین به محصولات آتی مانند اسکوئر (Square)، بکت (Bakkt) و بلک راک (Blackrock)، به عنوان نیروهای بالقوه جهت ایجاد بازار افزایشی بعدی بیت کوین اشاره کرد.

قیمت بیت کوین

هنگامی که از او درباره جیمی دیمون مدیرعامل بانک جی‌پی مورگان و نظرات جنجالی او در سپتامبر و در خصوص کلاهبردار خواندن بیت کوین سوال پرسیده شد، او اینگونه جواب داد که : پس از آنکه فیدلیتی ثابت کند تقاضای زیادی برای این محصول وجود دارد، جی‌پی مورگان نیز وارد فضای کریپتو خواهد شد.

بیت کوین در روزهای اخیر با فشار کاهش قیمت شدیدی مواجه شده است و در اواسط ماه نوامبر کنترل قیمت ۶۰۰۰ دلاری خود را از دست داد. این بازار هم چنان ثبات خود را به دست نیاورده است. از تاریخ ۲۰ نوامبر قیمت بیت کوین در محدوده ۴۵۰۰ دلاری بوده و جمعه اخیر با ریزش ۲۵۰ دلاری دیگری مواجه شد.

او اوضاع آلتکوین را طور دیگری پیش بینی می‌کند و می گوید :

من فکر می کنم یک تفاوت بزرگ بین بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال وجود دارد. بیت کوین تاثیر گسترده ای بر دیگران دارد. در رابطه با دیگر مسائل، من نمی دانم چه اتفاقی برای آنها خواهد افتاد. فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که بازار ICO در حال حاضر کاملا مرده است. شاید برخی از آنها باقی بمانند، من مطمئن نیستم، اما هیچکدام از آنها باقی نخواهند ماند، مگر اینکه ابتدا بیت کوین به حیات خود ادامه دهد.

علی رغم نوسانات بازار بیت کوین، BitPay در مسیر پردازش بیش از یک میلیارد دلار در سال جاری می‌باشد.

نتایج سال جاری نشان می‌دهد که پذیرش بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت در سراسر جهان در حال افزایش است.

(قیمت بیت کوین در 2019)

ارز مانیتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *