قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین ، پایین تر از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴

قیمت بیت کوین (BTC price) دقیقا با نزدیک شدن به روزهای پایانی سه ماهه سوم سال، کاهش قیمت شدیدی را به ثبت رسانده است. در آخرین کاهش، قیمت این ارز دیجیتال به حدود 7.800 دلار سقوط کرد. با این وجود قیمت بیت‌کوین حتی چند روز پیش دوباره به بالاتر از 1.0000 دلار رسید و آمار حاکی از این است که بیت کوین در حال ثبت بدترین عملکرد در سه ماهه سوم سال از سال 2014 تا کنون می باشد.

احتمال افت 24.99 درصدی بیت کوین در سه ماهه سوم

از نظر تاریخی، بیت کوین در سه ماهه سوم سال جاری نسبت به دوره های قبلی عملکرد بدتری داشته است. بیت کوین در سال جاری حتی به قیمت 13800 دلار و بالاتر نیز رسید، اما نتوانست به قیمت پیش بینی شده 15.000 دلار دست یابد.

در سه ماهه سوم سال 2014 قیمت بیت کوین با کاهشی 39.53 درصدی مواجه شد و در ماه دسامبر قیمت این ارز دیجیتال از سطح 500 دلار به 345 دلار کاهش یافت. اما با اصلاح جزئی بازار، تاثیر این افت بسیار محدود شد. کاهشی که در سپتامبر 2019 با آن مواجه هستیم، پیامدهای عمیق تری داشته و باعث ضررهای زیادی در نقدینگی بازار های مختلف شده است.

سال 2017 تنها سالی بود که قیمت بیت‌کوین در تمام دوره های سه ماهه افزایش داشته است. در سه ماهه سوم سال 2017 و در اوایل ماه سپتامبر بود که چین مبادلات بیت کوین با یوآن را ممنوع کرد و باعث افت قیمت بیت کوین شد.

در همان سال، قیمت بیت‌کوین به سرعت در اواخر ماه سپتامبر افزایش یافت و در پایان سه ماهه سوم افزایش خالص بیش از 74 درصدی را ثبت کرد.

برای سال 2019 و با نزدیک شدن به پایان ماه سپتامبر، افت 24.99 درصدی در طول این سه ماهه محتمل ترین نتیجه است. قیمت بیت کوین اخیرا و پس از کاهش به زیر قیمت 7.900 دلار، در حرکتی مناسب به 8,086.29 دلار رسید. بیت کوین در حال حاضر با قیمت بیش از 8.150 دلار در حال مبادله است. در صورتی که ترس در بازار هنوز وجود داشته باشد، احتمالا بیت کوین هنوز کاهش قیمت را تجربه خواهد کرد. با این حال آیا بیت کوین می تواند رشد 1000 دلاری را به طور روزانه کسب کند؟ هر چند هیچ تضمینی برای این عملکرد طی روزهای آتی وجود ندارد.

می توان گفت که برای بیت کوین هیچ نقشه راه درستی را نمی توان متصور شد. احساسات کلی که در سال 2019 وجود دارد، احتمال موج تازه ای از افزایش را نشان می دهد. زیرا بیت کوین بهتر از اغلب آلت کوین ها در سال جاری عمل کرده است. حتی با وجود ضرر و زیان های فعلی، بیت کوین نسبت به ماه ژانویه بیش از 200 درصد افزایش یافته است. با نزدیک شدن به سه ماهه چهارم سال 2019 به نظر می رسد بیت کوین همچنان برای بهبودی دارای فرصت است.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5727

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *