قراردادهای آتی بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

قراردادهای آتی بیت کوین در صرافی

قراردادهای آتی بیت کوین توسط یکی از بزرگترین صرافی های بریتانیایی به صورت فیزیکی عرضه خواهد شد.

کوین فلور ای ایکس (CoinfloorEX)، یکی از بخش‌های صرافی ارزهای دیجیتال (Coinfloor) بریتانیا، سازماندهی شده است تا قراردادهای آتی بیت کوین را در بازار آسیا ارهئه دهد. این خبر را مدیرعامل این شرکت در مصاحبه با بلومبرگ در تاریخ دوشنبه،۷ ژانویه اعلام کرد.

کوین فلکس (CoinFLEX) برند جدید صرافی وام‌ دهی و قراردادهای آتی بیت کوین است که متشکل از راجر ور (Roger ver) ، یکی از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اولیه بیت کوین و حامی هارد فورک جنجالی اخیر بیت کوین کش است

ائتلاف کوین‌ فلکس همچنین شامل افراد دیگیری از جمله یکی دیگر از اولین سرمایه گذاران بیت کوین یعنی مایک کومارانسکی (Mike Komaransky)، شرکت بانکداری سرمایه‌گذاری دراگون فلای کپیتال (Dragonfly Capital) در ایالات‌متحده‌، شرکت مادر پلتفرم ارزهای دیجیتال کوین‌شیرز (CoinShares) و دیگران است.

قراردادهای آتی بیت کوین

به گفته‌ی سایت خبری بلومبرگ، این سرمایه‌گذاری جدید در شهر هنگ‌کنگ چین انجام شود و سرپرستی آن بر عهده‌ی Mark Lamb یکی از بنیانگذاران کوین‌فلور است.این شرکت قرار است از ابتدای ماه فوریه‌ ۲۰۱۹، قراردادهای آتی بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم را به سرمایه‌گذاران خرد ارائه کند.

مارک لمب در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت: تمامی قراردادهای آتی این شرکت به‌صورت فیزیکی ارائه خواهند شد. به محض اینکه یک قرارداد منقضی شود مشتریان درازای دریافت پول نقد، ارز دیجیتال دریافت می کنند. بلومبرگ از این مسئله‌ به عنوان اتفاقی برجسته و کاملاً متفاوت در بازارهای قانون‌گذاری‌نشده ارزهای دیجیتال یاد کرد.

قراردادهای آتی بیت کوین

در ماه آگوست سال ۲۰۱۸، بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE)، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بورس بین‌قاره‌ای (ICE)، اعلام کرد که قرار است پلتفرم Bakkt را برای معامله‌ی قراردادهای آتی بیت کوین راه‌اندازی کند.

قراردادهای آتی بیت کوین

این شرکت اخیرا نخستین مرحله‌ی جذب سرمایه برای این پلتفرم را با جمع آوری 182.5 میلیون دلار از 12 شرکت به پایان رسانده است و از اوایل سال 2019 به‌محض دریافت مجوز از کمیسیون معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات‌متحده یا CFTC راه‌اندازی می شود.

قراردادهای آتی بیت کوین

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *